Justin, Louis, Zayn, Perrie, Harry... 10 kauz, kdy je jejich mámy zachránily před haters!

16. dubna 2017 21:46
Rodiče své slavné děti často hodně podporují. Dokonce je brání i před nenávistnými komentáři!

ČTI TAKÉ: VYZKOUŠEJ SUPER TRIK PRO VŠECHNY MAJITELE KOČEK! DOSTAŇ MICKU DO ČTVERCE!

Justin / Perrie / Harry

1. Zayn Malik

Jeden z fanoušků One Direction kdysi napsal, že skupina by byla bez Zayna daleko lepší. To Zaynovu mámu pěkně naštvalo.

„Doufám, že jsi teď šťastný, když si Zayn všimnul tvého tweetu. Nedovedeš si představit, jak moc z toho byl smutný!“ okomentovala to Zaynova máma.

Zayn Malik s mámou.

„Měl by ses za sebe stydět. Plus nechápu, proč tě mám mezi followery, když si myslíš, že by 1D byli lepší bez mého syna?“ dodala na obranu Zayna.

V té době ještě nikdo netušil, jaký bude osud skupiny a že Zayn nakonec opravdu odejde...

2. Perrie Edwards

Moderátor Graham Norton si ve své show střílel z holek z Little Mix. Máma Perrie Edwards Debbie z toho nebyla zrovna nadšená.

Perrie Edwards s mamkou.

„Viděl jste někdo show Grahama Nortona? Co mu Little Mix udělaly? Drzý kluk! Nešťastný.com,“ zastala se holek Debbie.

3. Kendall Jenner

Mámu Kendall Jenner rozčílily nenávistné komentáře na Instagramu. V roce 2015 spousta fanoušků tvrdila, že Kendall neudělala téměř nic, aby se v modelingu stala slavnou. Jiné modelky podle nich musely pracovat opravdu tvrdě.

Kendal Jenner a Kris Jenner.

Její máma Kris na tyhle komentáře reagovala dlouhou odpovědí, kde psala, jak je na svou dceru hrdá, a že si úspěch opravdu zaslouží.

„Když listuji magazíny, vidím ty nejkrásnější fotky mé dcery... Pracovala opravdu tvrdě, aby se dostala tam, kde je. Neúnavně a náročně makala ve dne v noci, udělala vše, co se po ní chtělo, aby dosáhla svého snu,“ napsala Kris.

4. Harry Styles

Harryho mámy Anne se dotklo, když na jejího syna fanoušek hodil během koncertu 1D plechovku. Anne celý incident komentovala na Twitteru. „Žádné zranění... tentokrát. Pokud nejste na sportovním hřišti, tak se přece věci po lidech nehází ne?,“ napsala rozhořčeně.

Harry Styles a jeho máma.

5. Lauren Jauregui

Mámě Lauren se nelíbilo, když někteří fans tvrdili, že její dcera pomlouvá Camilu Cabello.

Lauren Jauregui se svou mámou.

V lednu totiž Lauren přidala tweet, kde neurčitě píše o někom, kdo předstírá jistotu a sebevědomí. V tu chvíli si fanoušci mysleli, že je příspěvek namířený proti Camile. Máma Lauren se za svou dceru postavila a napsala: „Prosím, nevěřte všemu, co vidíte.“

6. Louis Tomlinson

Bývalý člen One Direction Louis se stal obětí pěkně drsných komentářů na Twitteru. Někteří lidé tvrdili, že dělá věci pro charitu jen proto, aby se proslavil, a že mu na tom, aby pomáhal ve skutečnosti vůbec nezáleží.

Louis Tomlinson se svou maminkou, která podlehla rakovině.

Do všeho se vložila jeho máma Johannah, která fanouškům připomněla, že Louis má doopravdy dobré srdce a je velice štědrý. „Jednoho dne sem vypíšu všechny věci, které Louis kdy udělal bez toho, aniž by se o tom někdo dozvěděl. Pomohl spoustě lidem, i když ho o to vyloženě neprosili! Udělal to pro ně jen tak. Ne pro nějaký příběh!“ napsala Johannah.

Máma Louise bohužel podlehla v roce 2016 leukémii.

7. Normani Kordei

Situace po odchodu Camily Cabello z Fifth Harmony byla hodně napjatá. Z obou stran létaly nenávistné komentáře. Normani jich taky nebyla ušetřena. Její máma Andrea se snažila celou situaci uklidnit.

Normani Kordei s mámou Andreou.

„Nenávist se rozšířila oběma směry! Důležité je, že nikdo z Fifth Harmony si jí nezaslouží,“ řekla Andrea.

8. Bella Hadid

Bella Hadid a její bratr Anwar se dostali pod palbu fanoušků, kteří tvrdili, že slavní sourozenci trpí lymskou boreliózou. Jejich máma Yolanda Hadid všechny drby rázně utnula.

❤No place I would rather be than right by your side..... @bellahadid @chromeheartsxbella #NYC

Příspěvek sdílený YOLANDA (@yolanda.hadid),

„Nemůžu jen tak přejít něco jako je zdraví mých dětí. Jedna věc je, když se někdo trefuje do vás. Ale jakmile jde o vaše o děti, připadá vám, že vám někdo vrazil kudlu do zad,“ napsala Yoalnda.

9. Zendaya

Bulvární novináři vytrhli z kontextu část rozhovoru, který Zendaya poskytla. To se nelíbilo její mámě. „Takhle to Z přesně neřekla... ale co!!!“, napsala.

Zendaya a její máma.

10. Justin Bieber

Mámu Justina - Pattie Mallete - fanoušci obviňovali z toho, že jí daleko víc záleží na ostatních celebritách, než na jejím vlastním synovi. Pattie se totiž zastala Mariah Carey poté, co o ní vyšly drsné drby v bulváru.

Justin s mámou Pattie Mallete

„Musím se bránit. Věřte mi, i já si své bitvy vybírám. Taky si nerada čtu ošklivé věci o svém synovi, to mi věřte,“ napsala.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:46 pondělí 14. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 141
  LOVE
 • 43
  SUPER
 • 24
  OMG
 • 23
  LOL
 • 15
  WTF
 • 15
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART