Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • 10 hvězd, které odstartovaly kariéru na YouTube! Bieber, Katy Perry, 5SOS, Dylan O’Brien a další!

  11. října 2016 10:53
  Když se fanoušků zeptáte, které slavné hvězdy začínali na YouTube, většinu z nich napadne jediné jméno - Justin Bieber. Je jich ale kupodivu mnohem víc! Věděli jste to o nich?

  ČTI TAKÉ: SELENA ZHUBLA V LÉČEBNĚ 12 KILO! PO DLOUHÉ DOBĚ PRVNÍ FOTKA NA VEŘEJNOSTI S FANOUŠKY!

  I tyhle hvězdy kdysi točili videa jen pro zanedbatelné množství fans na jejich YouTube kanálech. Dnes mají jejich videa miliony zhlédnutí a jejich kanály miliony odběratelů! Každý ale nějak musí začít!

  Cody Simpson
  Na svém prvním videu na YouTube je skoro k nepoznání! Dříve se kámošil s Justinem Bieberem a často zpíval právě cover verze jeho písniček! Díky tomu se stal jednou z nejslavnějších teenage hvězd v Austrálii.

  Cody Simpson singing ONE LESS LONELY GIRL - USTREAM - November 29, 2009:


  Rebecca Black

  Tuhle holku znají všichni díky jejímu songu „Friday“. Ten uploadla Rebecca na YouTube v roce 2011 jako úplně neznámá slečna. Z videa se stal virál a Rebeccu poznal celý svět!

  Friday - Rebecca Black - Official Music Video:


  Justin Bieber
  Příběh Justina je pravděpodobně nejznámější ze všech. Usher a Scooter Braun objevili Justina při prohlížení videí na YouTube. Justin zpíval ve videu cover hitu Chrise Browna - With You. Usher a Scooter z něj a jeho hlasu i talentu byli úplně hotoví a zkontaktovali jeho mámu... Takový je příběh zrodu jedné z největších hvězd showbusinessu v historii!

  With You - Chris Brown Cover - Justin singing:


  Austin Mahone
  Se stejným hitem jaký si vybral JB se podařilo prorazit a získat srdce fanoušků i Austinovi Mahonemu! A to měl tehdy ještě rovnátka, dlouhé vlasy a ve videu můžete vidět i jeho dětský pokojíček!

  „With You“ Chris Brown cover - 14 yr old Austin Mahone with lyrics:


  Dylan O’Brien
  Ne, ani tenhle kluk nebyl vždycky úspěšným hercem ze seriálu Teen Wolf, nebo z filmů Labyrint! Kdysi měl YouTube kanál, kam postoval videa, ve kterých si dělá srandičky, napodobuje různé zpěváky a podobně. Mrkněte na video, je to celkem šok!

  True Wannabe...:


  Katy Perry
  Ještě před hity „Firework“ a „Roar“ byla Katy jen jednou z mnoha talentovaných holek, která se snažila prosadit v hudebním průmyslu. V roce 2008 uploadla na YouTube video ke své písničce „Ur So Gay“ a... video se stalo super populárním! Teď je Katy jednou z nejslavnějších hudebních hvězd světa!

  Katy Perry - Ur So Gay:


  Carly Rae Jepsen
  Svůj první hit song „Call Me Maybe“ vydala Carly v Kanadě v roce 2011. Byl to ale Justin Bieber, který ho objevil, udělal video, které obsahovalo tuhle písničku a bylo to! Propuklo celosvětové šílenství, z videa se stal virál a z Carly slavná hvězda, která díky Justinovi skončila ve spárech manažera Scootera Brauna, se kterým podepsala nahrávací smlouvu. Carly dluží Justinovi opravdu hodně!

  „Call Me Maybe“ by Carly Rae Jepsen - Feat. Justin Bieber, Selena, Ashley Tisdale & MORE:


  5SOS
  Než se tihle kdysi úplně neznámí kluci stali kámošema s 1D, trávili čas přezpíváváním slavných songů jejich oblíbených kapel. Tak vznikl třeba cover hitu „Teenage Dirtbag“, díky kterému je okamžitě oslovilo vydavatelství s připravenou nahrávací smlouvou! Svoje fanoušky získávali zpočátku hlavně prostřednictvím Twitteru a Facebooku. Ve videu vypadali tak mladě! Sleduj!

  Teenage Dirtbag - 5 Seconds of Summer (cover):


  Alessia Cara

  Alesia využila volný čas na vejšce nahráváním YouTube videí - akustických coverů jejích oblíbených písniček. Na YouTube ji pak objevila a oblíbila si ji dcera jednoho z majitelů hudebního vydavatelství. Přesvědčila taťku, aby dal Alessii šanci a smlouva následovaná megaúspěšným albem byla na světě!

  Miguel - Sure Thing (Cover):

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 10:53 středa 8. února 2017. Anketa je uzavřena.

  • 98
   OMG
  • 57
   LOVE
  • 26
   SUPER
  • 23
   LOL
  • 18
   WTF
  • 12
   FAIL

  Související