';

Zabil.cz

program-thumb

Zabil.cz - extrémní zábava


Jde o společný projekt několika československých pro riderů a jejich nejlepších přátel. Hlavními pilíři a autory "projektu" jsou Honza "Kaňůs" Kaňůrek a Michael "Berry" Beran. 
Zabil.cz se věnují extrémním a adrenalinovým sportům a jejich kreativní prezentaci. Více o nich se dozvíte na jejich webu  nebo na jejich Facebooku.

ÚT: 13:30, 15:00 a repríza v SO v 9:55

 

 

Berry a Kaňůs

Dva obyčejní kluci pocházející z ještě obyčejnějších vesnic, plní odhodlání a motivace pro naplnění hlavní myšlenky Zabil.cz, což je změnit svět k lepšímu za pomocí extrémních sportů a dobré nálady.

Berry patří mezi nejlepší BMX jezdce na této planetě, Kaňůs mezi nejuniverzálnější extrémní sportovce. Kluci mají za sebou spoustu úspěchů, ale jako největší úspěch berou to, když motivují další lidi k stejnému životnímu stylu a vyženou je od počítačů a stereotypního života.

Fan page: Berry / Kaňůs


Intro pořadu:


Fotogalerie
Toto jsou internetové stránky společnosti Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT. 138 TTL: 0.0744 s