Óčko živě

Sledovat další programy:

Seznam se:
pondělí
 až pátek od 22:30

sobota/neděle už od 22:00 

Pošlete zprávu všem, co se dívají na Óčko!

Tvar zprávy (pro odesilatele z Česka i Slovenska stejné!):

SMS ve tvaru CHAT_text zprávy (kde " " znamená mezera)

Číslo pro odesilatele z ČR:

9001120 (Cena jedné SMS zprávy je 20,- Kč, vč. DPH.)

Číslo pro odesilatele z SR:

6665 (Cena jedné SMS zprávy je 0,597 €, vč. DPH.)

Váš příspěvek bez telefonního čísla bude zobrazen s co nejmenším zpožděním.

Kód

Pokud nestihneš zprávu přečíst, zapsat si číslo nebo ji chceš poslat přímo k sobě na mobil, máš možnost. Od března bude u každé zprávy trojmístný kód (např. AX1). Stačí, aby sis zapamatoval tento kód a poslal jej ve tvaru REPETE KÓD na číslo 9001120 zpráva s tímto kódem dorazí na tvůj mobil.

SMS chat Óčka nesmí být použit k žádným aktivitám, které jsou nebo by mohly být v rozporu s platnými zákony České Republiky. Na chatu se nesmí propagovat jiné konkurenční služby, stránky s nimi souvisejícími a nesmí se využívat ke komerčním a dalším účelům, které by mohly (i v konečných důsledcích) poškoditmajitele provozujícího tuto službu. Do diskuse je možné přispívat v normách morálních zásad. Morálními zásadami se rozumí normy, které jsou v civilizované společnosti samozřejmostí a tím pádem nepoškozují vlastníky serveru provozujícího tuto službu, ani ostatní uživatele. V opačném případě budou tyto vzkazy cenzurovány či zcela vymazány. Prosíme, nepište si o písničky na přání. V rámci vysílání Óčka můžeme vyhovět vašim klipovým přáním výhradně v pořadu dj divák. V chatu budou zobrazena pouze čísla mobilních telefonů, která jsou uvedena v textu SMS zprávy a shodují se s číslem mobilního telefonu, z něhož byla SMS odeslána.

Děkujeme za pochopení. Hodně zábavy!

ATS Praha, Na Hřebenech II,Praha 4 - 140 70 Infolinka pro zakazniky po-pa 9-16:infolinka@atspraha.cz 776999199.

Toto jsou internetové stránky společnosti Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT. 138 TTL: 0.0843 s