Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • JAK NÁS NALADÍŠ


  První česká hudební televize

  Hudební stanice ÓČKO vysílá už od roku 2002 a je to tak první česká tematická televize se zaměřením na hudbu a moderní lifestyle. ÓČKO je možné chytit zdarma nekódovaně na satelitu, prostřednictvím digitálního pozemního vysílání, u všech dobrých kabelových operátorů, na www.ocko.tv a na chytrých zařízeních a smartphonech.

  Hlavní diváckou skupinu tvoří zejména dospívající mládež ve věku 12 - 19 let a mladí lidé ve věku do 39 let. S ohledem na způsob šíření televizního signálu (kabelová televize, satelitní vysílání z družice Astra, pozemní digitální vysílání, vysílání prostřednictvím IPTV a internetového streamu) pochází většina diváků ze středních a větších měst, tedy ze sídel nad 5 000 obyvatel. Zároveň se domácnosti diváků ÓČKA vyznačují nadprůměrnou kupní silou. Měsíčně sleduje ÓČKO více než 2,2 milionu lidí (Zdroj: ATO – Nielsen Admosphere, 1. čtvrtletí 2016)

  Hudební nabídka pro každého

  Největší část programu hudební stanice ÓČKO tvoří videoklipy. Přes den k aktuálním domácím i zahraničním hitům, večer oblíbené retro-hity, devadesátky i výběr toho nejlepšího z taneční a elektronické hudby. ÓČKO dává ve svém vysílání prostor i menšinovým hudebním žánrům a domácí hudební scéně.

  ÓČKO Promotion

  V roce 2013 nově vznikla promotérská agentura ÓČKO Promotion, která pořádá koncerty, vystoupení a další komerční akce pod značkou ÓČKA. Značka ÓČKO Promotion realizuje širokou paletu komerčních akcí v souladu propojené s hudebními kanály ÓČKA.

  Koncerty a hudební ceny

  Součástí vysílání jsou i přímé přenosy či záznamy koncertů. Hudební stanice ÓČKO každoročně vyhlašuje své výroční Hudební ceny, jejichž předávání je spojeno s přímým přenosem a megakoncertu těch největších českých a slovenských hvězd.

  Interaktivní Óčko

  Hudební televize ÓČKO je také průkopníkem v oblasti interaktivní televize. Diváci Óčka mohou dění na obrazovce aktivně ovlivňovat, a to prostřednictvím přímých telefonátů do vysílání, SMS zpráv nebo zpráv zaslaných e-mailem. ÓČKO je navíc silné zejména na poli sociálních sítí, kde patří mezi nejoblíbenější média. ÓČKO navíc neustále propojuje internet a vysílání na obraz. V roce 2012 navíc byla vytvořena aplikace na chytré telefony s živým streamem.

  Originální Óčko

  Pro ÓČKO je také charakteristická originální grafika, která přirozeně zdůrazňuje zaměření na mladé publikum.

  Více informací najdete tady.