Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Znáte Pivstro? Jedinečná restaurace v Plzni vítá masožravce i vegany

  2. srpna 2022 9:41
  Pivstro miluje jídlo a pivo! Gurmánské speciality inspirované celým světem a k tomu skvěle napárované a ošetřené pivo. Bohémské prostředí, usměvavá obsluha, skvělá jídla pro vegany i masožravce. To vše tvoří jedinečnou restauraci v Plzni.
  Pivstro

  Pivstro, které má svou již šestiletou historii, si zakládá na párování skvělého jídla s různými pivními styly. „Na naše Fish n‘ Chips se lidé sjíždějí z dalekého okolí,“ říká provozní Pivstra David Tobrman. TOP trojku jídel doplňuje ještě Pivstro burger, který je připraven z kvalitního irského hovězího Chuck rollu a bulce, kterou si sami denně pečou. A burrito s trhaným kuřecím masem, to je taky senzace. Guacamole bagel sandwich se slaninou a sázeným vejcem, hovězí burger naháč na ledovém salátu, Quesadilla s fazolovou pastou a koriandrem, Tacos Chipotle Tinga s trhaným kuřecím masem marinovaným v pomerančích, to jsou jídla na kterých si prostě fakt pochutnáte.

  Pivstro

  Na své si přijdou i vegetariáni a vegani. V nabídce je Vegan Burrito s Beyond masem, veganským čedarem a zeleninou nebo The Beyond Burger v tmavé bulce. K tomu Buddha Bowl, miska plná hojnosti a vitamínů, která se stále obměňuje o sezonní zeleninové variace.

  „Vše děláme sami a z těch nejlepších surovin, ani během poklesu tržeb z důvodu Covidu, nás nikdy nenapadlo jakkoli snížit kvalitu jídel. Podporujeme lokální produkty, například spolupracujeme s malou místní pekárnou BreadHaus,“ doplňuje majitel Jan Eisenreich.

  Pivstro

  Na plno se v Pivstru věnují pivu, jeho kultuře a snaží se o pivní osvětu. Na čepu a v lednicích najdete bohatou nabídku téměř sedmdesáti piv různých stylů, typů a chutí. Standardně je na čepu naraženo osm druhů piv, kde převažují tuzemské minipivovary. Avšak najdete zde i zahraniční pivovary z Belgie, Německa, Polska, Velké Británie, Srbska, Estonska, Itálie a dalších zemí. Není to však jen a pouze o pivu. „Pro „nepivaře“ nabízí restaurace kvalitní vína z rodinného moravského vinařství Staňkovi, giny a další destiláty prvotřídní kvality. Více zde.  

  Fotogalerie

  Související