Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Značka Double Red dnes expeduje do celého světa. Nejčastěji ji spojujeme s adrenalinovými sporty

  7. prosince 2021 18:20
  Double Red je značka oblečení, která spojuje streetwear a army styl s aktivním životem. V roce 2010 začala firma Double Red s výrobou příslušenství pro offroad. K terénním obrům se postupně přidala obuv a oblečení, které milovníci tohoto extrémního sportu nosili.
  Double Red - Makhmud Muradov

  S rostoucím zájmem se společnost soustředila víc na kousky s vlastním charakterem, které navrhuje ve svém designerském studiu, což jí pomohlo se odlišit svou jedinečností od jiných. Vytváří exkluzivní designy, tzv. „usion fashion”. Camo, street, sport a outdoor v jednom. A ladí to.

  V roce 2020 se firma Double Red definitivně přestěhovala do nového logistického centra s vlastní výrobou a s mega prostory o rozloze 10 000 m2, do kterých brzy přibude i jedno z najvětších muzeí aut v Evropě - DOUBLE RED CARS MUSEUM rozprostírající sa na 5 poschodích.

  Cars Museum Hotel

  Adrenalin zapsaný v její DNA vedol k průniku do stále populárnějších bojových sportů a proto vzniklo přirozené spojení se jmény jako je světovýc zápasník UFC Makhmud “Mach” Muradov nebo další zápasníci na domácí scéně jako Samuel “Pirát” Krištofič či David “PinkPanther” Kozma a mnoho dalších.

  Průnik s rapovou a popovou scénou vedl k vytvoření kolekcí i s rapperem Majselfem, Slipem, Separem či Bokim. Vlastní kolekci věnovanou prestížním závodům DAKAR vytvořili i s najlepším jezdcem Štefanem Svitkem a v roce 2020 podpořili společný projekt s ULTIMATE DAKAR TEAM s fenomenální extrémně upravenou Toyotou.

  Double Red

  Všechno je to o dobrých botách aneb #THESEARETHEBOOTS

  Nejnovější kolekce „X“ je designéry navržená nejen jako URBAN STYLE obuv, ale i jako obuv stvořená do džungle velkoměsta. Má všestranné využití i pro všechny příznivce outdooru a dobrodružného života. Při vývoji série X dostali designéři i výroba jen jediné zadání - a to vyrobit nejlepší multifunkční boty na světě, bez ohledu na náklady spojené s vývojem a cenou. Všechny boty jsou ideálně na dennodenní nošení, řízení a zároveň, v případě potřeby zvládnou stejně dobře i vysokohorské výstupy a těžký terén.

  Double Red

  V roce 2020 představila společnost boty s unikátním zapínaním pomocí systému WIRE - dokonalou a rychlou náhradou za tkaničky. Vytvořili jakýsi futuristický nádech, který sa stal pro značku charakteristický a u zákazníků, vzhledem na pohodlí zapínání, velmi vyhledávaný. Tento unikátní systém zapínaní byl naposledy použitý v nových modelech bot X WIRE a WIRE NINJA.

  Pôvodné DNA firmy stále žije v topánkach Original Red Desert, ktoré boli prvým modelom jej značky a s malými obmenami sú v ponuke až do dnes. Každý sa v nich vidí na inom mieste, pri inej príležitosti.

  Firma DOUBLE RED je vďačná, že sa každý deň pridáva viac a viac ľudí, ktorí tvoria #DoubleRedArmy.

  Double Red

  V roce 2020 představila společnost boty s unikátním zapínáním pomocí systému WIRE - dokonalou a rychlou náhradou za tkaničky. Vytvořily jakýsi futuristický nádehc, který se stal pro značku charakteristický a u zákazníků vzhledem k k pohodlí zapínání i velmi vyhledávaný.

  Fotogalerie

  Víc o Double Red najdeš zde.

  Související