Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Young Day v Hlučíně přivítá Slzu, Sebestiana, Monkey Business či Vojtu D.

  22. června 2018 13:10
  Už 29. června startuje festival Young Day v Hlučíně. Doraž na něj.

  ČTI TAKÉ: Bubeník Dominik Smutný od Sebastiana měl nehodu ve svém luxusním autě!

  SLZA na ÓČKU

  SLZA na ÓČKU

  Na Hlučínském jezeře v produkci Sportu a kultury Hlučín zazpívá Dara, Sebeastina, Slza, Monkey Bussines a další. Prázdniny letos v Hlučíně zahájíme již v pátek 29. června, a to pěkně v tanečním rytmu. Od 15 hodin se u jezera postupně představí známí i méně známí interpreti a interpretky.

  Petr Lexa z kapely Slza

  Petr Lexa z kapely Slza

  Oba dny začne mladá Djka a tanečnice Giovanna Adams. Ta je, díky svému talentu pravidelně zvána do tanečních klubů a na Open-Air akce. Letos se mimo jiné představí na největším tuzemském festivalu taneční hudby Beats For Love. V 16.30 zazpívá zpěvák Vojta D. Dvaadvacetiletý muzikant, textař, kytarista a klavírista vydal v březnu svůj čtvrtý singl Chci se rvát. Ke spolupráci na něm si přizval českého rappera Johnyho Machette. Ve jeho klipu Andělé vystupuje také hlučínská rodačka Eva Burešová.

  Sebastian

  Sebastian

  Milovníci muzikálů zpěváka mohou znát i jako Romea ze shakespearovského muzikálu o tragické lásce benátského páru. Následně zazpívá Jakub Ondra. Z pražského Staroměstského náměstí, kde začínal jako pouliční umělec, to mladý písničkář Jakub dotáhl až k vydání desky u německého vydavatelství.

  Miluješ kapelu Slza? Vyzkoušej náš kvíz a zjisti, jak na tom jsi!  Chybět nebude populární Slza a neméně známý Sebastian. Zhruba ve 22.30 uzavře den indie-electropopová kapela Brixtn. Prázdniny již podruhé zahájí Super Den Vznikla na jaře 2017 a v červnu vydala debutový singl Tak mi to nedovol, který pustila do světa spolu s klipem. Televize Óčko uvedla kapelu i klip v Mixxxer show.

  Vojta D a Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková.

  Vojta D a Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková.

  Sobotu opět zahájí taneční rytmy DJ Gi-A. Poté už posluchačům zazpívá Debbi. Tato zpěvačka známá z první řady Česko-slovenské Superstar vydala v roce 2017 album Break. Podle recenze webu IReport má světovou úroveň a nabízí velmi přesvědčivou, osvěžující verzi popu.

  Asi není potřeba představovat slovenskou poprockovou zpěvačku Zuzanu Smatanovou. Ta si své písně skládá sama. Stylově je přirovnávána k Avril Lavigne a Alanis Morissette. Dobře známá hlučínskému publiku je nepochybně také zpěvačka Dara Rollins, která přijede ze Slovenska. První letní hudební setkání na jezeře uzavřou vystoupení porotce Superstar 2018 Matěje Rupperta a skupiny Monkey Bussines.

  Monkey Business

  Monkey Business

  Závěr večera zpříjemní svými písněmi skupina Portless, která vznikla po roztržce s kytaristou z původní kapely Support lesbiens. Super Den ale nebude mít na programu jen muziku. V areálu bude postavena in-line dráha, brusle si mohou návštěvníci donést vlastní, nebo si je zapůjčit na místě.

  Romantici budou moci pozorovat denní oblohu hvězdářskými dalekohledy. Svou show předvede mezinárodní parkourový tým Urban Sense. Ve své živelné show představuje jedinečný svět parkouru, akrobacie a lidských možností. Členové týmu se úspěšně předvedli v televizní show Česko Slovensko má talent.

  Celeste a Petr v klipu

  Celeste a Petr v klipu

  V mnoha případech se jedná o tváře světových značek nebo známé youtubery. Po oba dny se budou v dětském koutku promítat filmy pro děti. Chybět nebude golfová akademie, dětské bludiště, nafukovací atrakce, zorbing, trampolíny a další. Své dobroty nabídne cukrárna Ollies.

  Více info na: https://www.facebook.com/pohodafamilyfest/

  ČTI TAKÉ: Johny Machette to dal dohromady s Vojtou D!

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:10 sobota 20. října 2018. Anketa je uzavřena.

  • 17
   LOVE
  • 13
   WTF
  • 12
   SUPER
  • 12
   LOL
  • 11
   FAIL
  • 11
   OMG

  Související