Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • RegioJet | foto: 

  Na dráhu za svými sny. Soutěžte o jízdenky do Vídně!

  Žlutý vlak RegioJet patrně zná každý z Vás. Není tajemstvím, že RegioJet změnil kulturu cestování v Česku. Za vším stojí velké myšlenky Radima Jančury, které však dennodenně zhmotňují jeho zaměstnanci. V současné době RegioJet rozbíhá nové projekty a hledá k sobě do týmu nové kolegy.
  RegioJet

  RegioJet


  Propojujeme moravská velkoměsta

  Mezi jednu z nejočekávanějších nových linek RegioJetu patří trasa z Brna do Bohumína, který bude oficiálně spuštěna v prosinci 2019. RegioJet plánuje udělat vše pro to, aby i v nejvytíženějších spojích klienti zažili maximální pohodlí.

  Hledáme nové členy do týmu

  Jestliže chceš získat praxi ve službách a především se zlepšit v komunikaci s lidmi, tak by práce v RegioJetu mohla být ta pravá. Aktuálně je otevřeno hned několik volných pracovních míst. Jedná se jak o vlakvedoucí, stevardy a stevardky, tak o pokladní do poboček. Pokud by tě bavilo starat se o vlakovou flotilu, tak RegioJet otvírá i nové technické pozice. Ozvat se můžeš na personalista@regiojet.cz a nebo navštiv www.regiojet.cz/kariera a podívej se, jaká pozice bude pasovat právě tobě.

  Jak by měl vypadat ideální stevard?

  · Každý stevard musí být starší 18 let.

  · Pokud máš praxi v pohostinství, tak máš mezi uchazeči velkou výhodu.

  · Cestování je pro tebe zábava.

  · Nevadí ti práce ve směnném provozu a občasná práce o svátcích a víkendech s extra příplatkem.

  · U dlouhodobé spolupráce získáš možnost účastnit se interních školení, kde na sobě budeš moci neustále pracovat.

  · Občasně budeš přespávat mimo domov na příjemných služebních bytech.

  · Domluvíš se anglicky.

  Možnosti kariérního růstu

  Každý zaměstnanec má u nás šanci růst, a to platí i u tebe. Práce stevarda v RegioJetu se pro mnohých ze stevardů stala odrazovým můstkem doslova do nebes - začali pak pracovat např. pro letecké společnosti zvučných jmen. Nebo zůstali u nás a vypracovali se na manažery, mentory, specialisty. Podívejte se na příběh našeho kolegy Lukáše, který se ze stevarda vypracoval až na interního lektora skupiny Student Agency.

  Pokud vnímáte práci stevarda jako výzvu, tak máte jedinečnou šanci se připojit k RegioJetu k vylepšování služeb na železnici! Stačí navštívit naše kariérní stránky nebo zavolat na 539 000 826.

  S Óčkem nyní můžete vyhrát zpáteční poukaz Praha - Vídeň pro dvě osoby.

  Soutěžní formulář najdete zde.

  Vyhrajte zpáteční poukaz Praha-Vídeň od Regio Jet pro dvě osoby

  Na otázky můžete odpovídat od 30. srpna 2019 do 6. září 2019

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Zpáteční jízdenku RegioJet do Vídně získají tři soutěžící, jejichž správná odpověď přijde 3., 30. a 89. v pořadí. Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další zde uvedené podmínky. Přihlášením do soutěže vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely. V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník. Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele. Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu, je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní. Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele. Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.