Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ: Vyhrajte waterdropy DEFENCE a vychutnejte si vánoční atmosféru

  30. listopadu 2018 15:31
  Microdrink waterdrop je alternativou slazených limonád. Hydratuje tě a oživí vodu o výtažky z ovoce a superpotravin z celého světa. Díky tomu, že je balený v ochranné atmosféře, neobsahuje konzervanty, stabilizátory ani cukry a nezatěžuje tak tvoje tělo zbytečnou chemií. Pět z vás nyní může vyhrát waterdropy DEFENCE (balení obsahuje 12 kapslí) a vychutnat si vánoční atmosféru.
  Waterdropy DEFENCE


  Waterdrop stačí vhodit do libovolného množství vody (o objemu 300ml až 1l). Kapslička se následně rozpustí a uvolní veškerou chuť. Waterdrop si můžeš dát jak s neperlivou, tak i perlivou vodou a vytvořit si drink, který tě naladí na tu správnou vlnu. 

  Waterdropy DEFENCE


  Má totiž několik variant chutí a každá má na tvoje tělo super efekt. FOCUS se zelenou kávou a baobabem podpoří tvou soustředěnost, RELAX s ibiškem a acerolou tě uvolní a připraví na odpočinek, BOOST s černým rybízem a bezem tě pořádně povzbudí, DEFENCE s šípkem a brusinkou dodá tvé imunitě vše potřebné k jejímu správnému fungování a YOUTH s opojnou chutí broskve a zázvoru je ideální volbou na podzim.

  Waterdropy DEFENCE


  Ale protože se blíží Vánoce, doporučujeme si vychutnat waterdropy DEFENCE, které navodí tu správnou vánoční atmosféru a dodají tvému tělu spoustu látek podporující imunitu a obranyschopnost. Osvěžující chuť uvítáte i u štědrovečerní tabule s rodinou a přáteli.

  Waterdropy DEFENCE

  Tak co, bude váš? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku!

  Jaké vitaminy obsahuje DEFENCE? Odpověď najdete na našich stránkách waterdrop.cz.

  Soutěžní formulář najdete zde.

  Waterdrop

  Související