Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Kim Kardashian | foto: Instagram

  SOUTĚŽ: Vyhrajte produkty Color Wow! Péče, která hýčká vlasy celebrit

  Ten, kdo pravidelně sleduje novinky ze světa celebrit se s touto značkou už pravděpodobně setkal. Ambasadorem Color Wow je totiž opravdový profesionál ve svém oboru, kadeřník a vlasový stylista celebrit Chris Appleton. Vytvářel kreace pro Jennifer Lopez, Arianu Grande, Ritu Ora, Katy Perry, ale jednoznačně nejvíc ho proslavila proměna slavné Kim Kardashian. Chris totiž Kim proměnil tmavou brunetku Kim v platinovou blondýnu během jednoho dne!
  Kim Kardashian

  Právě pro Kim Kardashian vytvořil mnoho ikonických vlasových stylingů, které napodobují fanoušci po celém světě. K dokonalosti všech jeho kreací napomáhají špičkové vlasové produkty Color Wow. Chris nedá dopustit na sprej Color Wow Dream Coat, který má na svědomí dokonale rovný a extrémně lesklý look „glass hair“. Produkt se aplikuje na mokré vlasy a ty se následně vysuší fénem. Dream Coat tak na vlasech vytvoří nepropustnou vrstvu a účes vydrží perfektně rovný a lesklý až do dalšího mytí.

  Color Wow: Péče, která hýčká vlasy celebrit

  Kim už sice blondýna není, ale na její dokonale čistou blond barvu se těžko zapomíná. Jak si udržet tak dokonale čistý odstín doma? Color Wow má řešení! Unikátní sprej Dream Filter odstraní z vlasů usazené minerály a kovy z vody, které barvu mohou zkreslovat. Už za několik minut tak budete mít nádherně zářivou a svěží barvu jako po návštěvě salónu.

  Jennifer Lopez

  Toužíte po dokonalých vlasech, jaké má Jennifer Lopez nebo Ariana Grande? Tajemství bylo odhaleno, produkty Color Wow vám k tomu pomůžou a co je nejlepší, nemusíte pro ně do Hollywoodu – seženete je v ČR!

  Ariana Grande

  My máme pro vás ještě jednu skvělou zprávu: pro 3 z vás máme připravené produkty Color Wow! Stačí, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku: Odkud značka Color Wow pochází?

  Soutěžní formulář najdete zde.

  Vyhrajte produkty Color Wow

  Na otázky můžete odpovídat od 9. prosince 2019 do 14. prosince 2019

  Soutěž nezačala, ještě není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  produkty Color Wow získají tři soutěžící, jejichž správná odpověď přijde 3., 25. a 89. v pořadí. Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další zde uvedené podmínky. Přihlášením do soutěže vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely. V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník. Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele. Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu, je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní. Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele. Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.