Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Růžová je cool | foto: Maria Nila

  SOUTĚŽ: Projasněte si léto růžovou a vyhrajte balíček kosmetiky Maria Nila!

  O růžové se říká, že je to holčičí barva. Setkáváme se s ní čím dál častěji nejen na oblečení, ale i na vlasech. Toto léto jsou růžové vlasy absolutně cool. Maska od značky Maria Nila vám s tím pomůže. S Óčkem můžete navíc vyhrát balíček kosmetiky od této značky.
  Růžová je cool


  Je obecně známo, že vlasy na člověku upoutají pozornost jako první. Zvlášť pokud se trochu liší.

  Spousta lidí pouze o změně sní, ale nikdy se k ní neodhodlá. Několik měsíců, možná i let přemýšlí, jak by asi vypadal ten daný druh účesu nebo změna barvy. Možná tomu nebudete věřit, ale i lidé, kteří jsou konzervativní co se tyká vzhledu, jednou za pár let přemýšlí aspoň o přelivu. Tento druh nanášení barvy je naprosto ideální.

  Růžová je cool

  Jak na trendy růžovou?

  Díky masce od stockholmské značky Maria Nila nemusíte trávit dlouhé hodiny v kadeřnictví a utrácet tisíce. Barevnou hlavu si můžete udělat v pohodlí domova, kdykoli vás popadne nutkání na změnu. Pouze nanesete masku podle návodu, a je to.

  Jedna ze super věcí je, že masku po pár umytích vymyjete na rozdíl od barvy, která odrůstá nebo se musí přebarvit, a někdy nemusíte trefit odstín. Všichni, kdo si barví vlasy, vědí.

  Na výběr nemáte pouze růžovou, ale i jiné odstíny barev. Třeba fialovou, modrou a nebo můžete začít na přírodních odstínech.

  Růžová je cool


  Jaký je rychlý návod?

  Nejdříve si vlasy musíte umýt, pořádně smýt všechen šampón a na vlasy usušené ručníkem nanesete masku Colour Refresh. Masku můžete mít na hlavě od 3 do 10 minut podle toho, jak chcete mít výraznou barvu. Také záleží na hustotě vlasů. Dále vlasy opláchnete a nanesete kondicionér, který vlas uzavře.

  Maria Nila je čistě veganská značka, takže si ji zamilují naprosto všichni.

  Růžové mánii podlehlo mnoho celebrit, takže neváhejte, odvažte se a hurá dorůžova! Více o značce Maria Nila najdete zde.

  S Óčkem nyní můžete vyhrát balíček této kosmetiky, který obsahuje šampon, kondicionér a mýdlo na ruce. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

  Soutěžní formulář najdete zde.

  Vyhrajte balíček kosmetiky Maria Nila

  Na otázky můžete odpovídat od 22. července 2019 do 26. července 2019

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Balíček kosmetiky Maria Nila získají tři soutěžící, jehjichž správná odpověď přijde 3., 89.  a 163. v pořadí. Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další zde uvedené podmínky. Přihlášením do soutěže vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely. V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník. Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele. Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu, je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní. Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele. Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.