Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ: VYHRAJ ZÁZNAM AKUSTICKÉHO KONCERTU SKUPINY CHINASKI!

  Svůj historicky první akustický koncert odehráli Chinaski v rámci projektu Óčka - G2 Acoustic Stage. K mání je na speciálním dvojpacku obsahujícím CD i DVD a ty ho můžeš získat zadara.
  Svůj historicky první akustický koncert odehráli Chinaski v rámci projektu Óčka - G2 Acoustic Stage. K mání je na speciálním dvojpacku obsahujícím CD i DVD a ty ho můžeš získat zadara.

  Koncert proběhl loni na podzim ve vyprodaném klubu Retro Music Hall. Předcházelo mu dvouměsíční zkoušení pod taktovkou hudebníka Vlasty Redla.

  „On byl takovým naším guru,“ vzpomíná zpěvák Michal Malátný na spolupráci s legendárním multiinstrumentalistou. Ten také vše přepsal do akustické podoby. „Oni prostě hledali někoho, na koho to celé svedou, když se to nepovede,“ procedil pod knírkem Redl.

  Jako hosté se kromě Vlasty Redla představili i Marek Ztracený a Michal Hrůza. „Vytvořili jsme hodně zajímavé trio Malátný, Ztracený, Hrůza a budeme zpívat optimistickou písničku,“ smál se frontman Chinasek.


  Stavila se také zpěvačka Bára Hosnedlová, která si s kapelou zazpívala Slovenský klín, ještě donedávna nejhranější skladbu českého éteru. V akustické podobě zazněly i hity jako Klára, 1. signální anebo závěrečná Vinárna u Valdštejna.

  Booklet CD a DVD Chinaski G2 Acoustic Stage

  Booklet CD a DVD Chinaski G2 Acoustic Stage

  Záznam tohoto jedinečného koncertu můžeš mít, když odpovíš na jednoduchou soutěžní otázku.

  Pokud nevyhraješ, nezoufej a zamiř přímo sem, kde můžeš tento hudební skvost a super vánoční dárek pro všechny fanoušky kapely Chinaski zakoupit!

  Výherci:

  1. Kateřina Čelechovská

  2. Martin Skala

  3. Klára Šajtarová

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Fotogalerie

  VYHRAJ ZÁZNAM AKUSTICKÉHO KONCERTU SKUPINY CHINASKI

  Na otázky můžete odpovídat od 1. prosince 2016 do 12. prosince 2016

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  CD a DVD Chinaski G2 Acoustic Stage vyhrají 3 z vás, jejichž správná odpověď přijde 50., 100. a 150. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.