Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • AIR FESTIVAL 2016 | foto: AIR FESTIVAL

  VYHRAJ VSTUPENKY NA AIR FESTIVAL A TRIČKO, KTERÉ SI ZAMILOVAL I MARTIN GARRIX!

  AIR Festival se uskuteční 12. a 13. srpna ve Festivalparku v Hradci Králové a ovládnou jej desítky zahraničních i tuzemských hvězd!

  Za všechny jmenujme třetího nejlepšího DJe současnosti Martina Garrixe, Don Diabla (30. pozice v přehledu DJ Magu), právě zmíněného Quintina a D.O.D, duo Holl & Rush, Looperse, dvojici Tom & Jame a Jaggs, Sema Thomassona, Matta Nashe, Tobyho Greena, Sebastiena Michela alias UVB...

  Don Diablo

  Don Diablo

  ...zakladatele techno labelu Mord - Bas Moye nebo singapurskou krásku Gayle San, zástupce české scény Johna Cutlera, Marinos Caswell, Andreho Moretti, Melvina Coxxe, Ladidu nebo projekt 4Become1, který propojuje DJing s živými hudebníky na dechové, strunné a bicí nástroje.

  Martin Garrix & Bebe Rexha - In The Name Of Love

  AIR Festival korunuje letošní program Quintinem a D.O.D! Jen týden po ohlášení Don Diabla potvrdila účast na letošním ročníku AIR Festivalu další dvě jména, která momentálně hýbou světovým electro housem - holandský DJ a producent Quintino a jeden z největších britských objevů poslední doby - D.O.D.

  Martin Garrix a Bebe Rexha

  Martin Garrix a Bebe Rexha

  Quintena van den Berga, dnes známého jako Quintino, objevil a na světovou hudební scénu uvedl holandský DJ Laidback Luke. Tehdy osmnáctiletý Quintino sotva dokončil školu, když si uvědomil, že jeho největší životní vášní je DJing, kterému se okamžitě začal naplno věnovat a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat.

  D.O.D.

  D.O.D.

  Jeho prvním hitem v Holandsku se stal v roce 2011 remix Rap Das Armas, následovaný klubovým hitem Selecta, který Quintino vyprodukoval se svým kamarádem Afrojackem. A do třetice v roce 2011 zabodoval skladbou Epic, která vzešla ze spolupráce se Sandro Silvou, získala platinový prodejní statut a stejnojmenné video zhlédlo jen na YouTube na 18 miliónů lidí.

  Holl & Rush

  Holl & Rush

  V roce 2013 spolu s Tiëstem a Alvarem vytvořil hymnu United pro Ultra Music Festival, o rok později se seznam Quintinových hitů rozrostl mj. o skladby Go Hard nebo remix Fatality, které mu dopomohly k debutu (na 86. místě) v přehledu stovky nejlepších DJů, jež každoročně vyhlašuje DJ Mag. V roce 2015 v tomto žebříčku postoupil o šest příček.

  D.O.D.

  D.O.D.

  Hlavní zásluhu na tom nesl hit Escape (Into The Sunset) a posléze neméně úspěšná skladba Aftermath, při jejímž vzniku si Quintino zopakoval spolupráci se Sandro Silvou.

  Quintino - Escape (Into The Sunset) (featuring Una)

  „Chci věci posouvat dál. Ať už je to hudba nebo show. Má vystoupení dnes nabízejí mnohem víc než klasický DJing, se kterým jsem začínal. Jsem teď v prestižní lize a chci se prezentovat jako umělec, kterým jsem“, netají své ambice Quintino, který každoročně odehraje na 200 vystoupení a zpomalit nehodlá. Ani v množství show, ani v progresu.

  Matt Nash

  Matt Nash

  „D.O.D je jedním z nejtalentovanějších DJů a producentů, které jsme v tomto století objevili. Očekávejte velké věci“, prohlásil na adresu britského umělce editor prestižního tanečního magazínu Mixmag Nick Stevensson, který ho objevil. A nemýlil se.

  Houževnatý D.O.D (vlastním jménem Dan O’Donnell), na své kariéře usilovně pracuje již od svých patnácti let, od kdy nevynechal jedinou příležitost naučit se s gramofony nové triky. Umí pozoruhodně rychle „číst v publiku“ a jeho dobře vystavěné a dynamické sety plní sály euforií.

  Henry Fong & D.O.D - Bust Dem

  Zprávy o jeho talentu a technických schopnostech se rychle donesly i k vedení značky Pioneer, která ho okamžitě pozvala na předváděcí akci jejích nových produktů na jednu z jejích legendárních Pioneer DJ Sounds Show, po které se D.O.D stal jejím ambassadorem.

  Jeho pověst inovativního producenta ho zase přivedla k již výše zmíněné holandské DJ superstar Laidback Lukovi a k jeho ikonickému labelu Mixmash, který vydal první dvě nahrávky D.O.D - More Cowbell a Bananas. Tři z jeho skladeb se posléze zařadily mezi TOP 10 hity na Beatportu.

  Jednou z nich byla jedna z jeho posledních skladeb Bust Dem, kterou nahrál pro Spinnin’ Records a na níž spolupracoval s americkým producentem Henry Fongem. Dalšími byly All Or Nothing a Flashing Lights - výsledek spolupráce s Laidback Lukem, kterou si jen na Spotify přehrálo přes 4 milióny posluchačů.

  Kompletní line up je k dispozici na www.airfestival.cz, kde lze také zakoupit vstupenky.

  SOUTĚŽ I TY! Každý den od 4. 8. do 7. 8. můžeš vyhrát 2 lístky a festivalové tričko, které si zamiloval i Martin Garrix!

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ TADY!

  VYHRAJ VSTUPENKY NA AIR FESTIVAL A TRIČKO, KTERÉ SI ZAMILOVAL I MARTIN GARRIX!

  Na otázky můžete odpovídat od 4. srpna 2016 do 8. srpna 2016

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Dvě vstupenky na AIR festival a triko získají ve dnech 4. 8., 5. 8., 6. 8. a 7. 8. autoři 100. správné odpovědi! Výherci budou zkontaktováni na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.