Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • S prádlem vám radí Kateřina Wohlmann Votavová | foto: 

  Jaké prádlo nosit do zaměstnání? Přečti si užitečné rady a vyhraj poukázku na značkové spodní prádlo Astratex a balíček anglické kosmetiky Grace Cole!

  Vybrat správné spodní prádlo do zaměstnání není jen tak. Zatímco do úřadu, do školy nebo do agentury byste měly volit decentní typy, servírka, barmanka nebo hosteska si může dovolit lehounce víc. Vždy je tedy nutné volit podle tzv. serióznosti zaměstnání. Přečti si rady Kateřiny Wohlmann Votavové a vyhraj voucher na nákup prádla.
  Vybrat správné spodní prádlo do zaměstnání není jen tak. Zatímco do úřadu, do školy nebo do agentury byste měly volit decentní typy, servírka, barmanka nebo hosteska si může dovolit lehounce víc. Vždy je tedy nutné volit podle tzv. serióznosti zaměstnání. Přečti si rady Kateřiny Wohlmann Votavové a vyhraj voucher na nákup prádla.

  ČTI TAKÉ: ŠÍLENÉ MÓDNÍ TRENDY: KABELKA VE STYLU „PYTEL NA ODPADKY“ ZA DESET TISÍC!

  S prádlem vám radí Kateřina Wohlmann Votavová


  Obecně ale platí, že prádlo by nemělo poutat pozornost. Proto je důležité volit konzervativnější modely. Důležité je uvědomit si, že spodní prádlo by na sebe nemělo upoutávat větší pozornost, než vy sama. Základem všeho tedy je zapomenout na nejrůznější zdobení a dbát na to, aby vám prádlo dokonale sedělo. Což je větší problém, než by se mohlo zdát, protože více než 80 % všech žen dnes nosí špatnou velikost. Takže pak není nouze o to vidět, jak mají dámy zaříznutá ramínka, nebo jak jim vykukují z podprsenky, ale i z kalhotek, špíčky.

  Jaké prádlo vybrat do práce?


  Dobré je také přemýšlet nad vhodnou barevností spodního prádla. Bílá a černá barva bývají nejproblematičtější. Nejvhodnější bude sáhnout rovnou po tělových odstínech. Tělová barva je totiž nepraktičtější, neprosvítá. S tím souvisí také střihy spodního prádla. Jak už jistě tušíte, nejvhodnější modely jsou ty bezešvé, které budou pod oblečením prakticky neviditelné a nebudou tak na sebe poutat nežádoucí pozornost, a to nemluvíme jen o mužích, ale i o ženách.

  Jaké prádlo vybrat do práce?  Zatímco na některé muže může při obchodním jednání krajka vašeho spodního prádla zafungovat, pokud proti sobě budete mít ženu, lze očekávat, že jednání nedopadne podle vašich představ, nebo si o vás druhá strana vytvoří nelichotivý obraz ženy, která na jednání nepřišla proto, že umí, ale proto, že má odlákat pozornost ženskými zbraněmi. Něco takového určitě nechcete.

  Mezi speciality, kterým stojí za to věnovat pozornost, patří podprsenky s označením 3D a 4D. Podprsenky 3D nabízejí mimořádně lehký a vzdušný materiál, který dovoluje pokožce volně dýchat, čímž zamezuje hromadění vlhkosti.

  Jak vybrat prádlo do práce?


  Podprsenky 4D jsou unikátní tím, že jsou vyrobené z materiálu obsahující unikátní pěnu, které se vlivem vaší tělesné teploty přizpůsobují tvaru vašich prsou. Podprsenka tak dokonale přilne k vašemu tělo a pod oblečením je téměř neviditelná. Samozřejmostí je pak dokonale prodyšný materiál, který zaručí, že se v této podprsence zaručeně nezpotíte.

  Jak vybrat prádlo do práce?


  V případě, že máte výrazné bradavky, které jsou pod oblečením vidět, je vhodné používat tzv. náplasti na bradavky, které zabrání tomu, aby se přes podprsenky rýsovaly a byly vidět.

  Chceš vyhrát poukázku na značkové spodní prádlo Astratex v hodnotě 1500 korun  a nebo balíček anglické kosmetiky GRACE COLE? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku!

  Vyhraj poukázku na nákup prádla Astratex
  Grace Cole

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  S prádlem vám radí Kateřina Wohlmann Votavová

  S prádlem vám radí Kateřina Wohlmann Votavová


  Kdo je Kateřina Wohlmann Votavová?

  Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek! Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

  DO KRAJEK

  Vyhraj poukázku na značkové spodní prádlo Astratex

  Na otázky můžete odpovídat od 29. listopadu 2017 do 7. prosince 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Poukázku k nákupu prádla Astratex v hodnotě 1500 korun nebo balíček od Grace Cole získají dva výherci, jejichž správná odpověď přijde 75. a 100. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.