Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Jak vybrat prádlo do společnosti? Sleduj a vyhraj poukázku na luxusní prádlo!

  Vánoční večírky, bály, plesy, maturitní nebo taneční, ale i společenské události. Tam všude je nepsaným zákonem, že máme zviditelnit vše, co je na nás krásné. Ať už jsou to dlouhé nohy, úzké boky nebo dekolt.
  Vánoční večírky, bály, plesy, maturitní nebo taneční, ale i společenské události. Tam všude je nepsaným zákonem, že máme zviditelnit vše, co je na nás krásné. Ať už jsou to dlouhé nohy, úzké boky nebo dekolt.

  ČTI TAKÉ: HVĚZDA MUSICAL.LY JACOB SARTORIUS Z USA VYSTOUPÍ POPRVÉ V PRAZE!

  Iva Kubelková v pořadu Do krajek


  Každá z nás nosí ráda něco jiného. Některé dlouhé splývavé šaty, některé s rozparkem až k boku, některé mají dekolt zakrytý, některé jej naopak rády ukazují. A jiné ženy zase dají přednost kalhotovému kostýmu. To, co ale všechny večerní úbory spojuje je, že každý z nich prozradí okamžitě a bez skrupulí, když pod nimi na sobě budete mít něco, co vám tak úplně nesedne. Možná se vám bude zdát, že to opakujeme stále, ale to jen proto, že většina žen stále opakuje tu stejnou chybu – podmínkou pohodlného a dobře padnoucího spodního prádla je jeho správná velikost. 

  A osmdesát procent žen bohužel jeden v módu, kdy si kupuje nějakou velikost, na tu jsou zvyklé a i když se pak ve spodním prádle necítí dobře, tak na tom nic nemění. Tak si schválně udělejte test. Zajděte na poradnu Astratex, vyplňte tam své míry a uvidíte, jestli nosíte správnou velikost nebo ne.

  Do krajek


  Takže co pod večerní róby? Pod šaty jsou nejvhodnější podprsenky, kterým se říká multifunkční. To jsou takové ty, s jejichž ramínky si můžete dělat, co chcete. Tedy buď je mít klasicky, odepnout je nebo je překřížit. Tak se vyhnete tomu, že si budete muset pořizovat ke každým šatům jinou podprsenku (i když proč ne, že?). Pod šaty bez ramínek ramínka odepnete. Nebo třeba jen jedno, protože jedno ramínko může udělat u pánské části společnosti s jejich představivostí hotové divy. Pokud byste chtěly vyzkoušet něco jiného, můžete si vybrat samodržící podprsenky.

  Do krajek


  Jestli chcete podprsenku přiznat a nebojíte se zaprovokovat tím, že jí bude část vykukovat, tak mohu jednoznačně doporučit nevyztuženou krajkovou podprsenku Jeane Black, kterou možná znáte z reklamy s Ivou Kubelkovou. Košíčky jsou z vyšívané krajky, přičemž horní část je z jemného tylu, který drží tvar prsa, a má zvýrazňující pásky (tzv. strappy).

  Do krajek


  Vyberete-li si krajku decentní nebo výraznou, to je vlastně jen na vás a na šatech, které budete mít na sobě. Protože decentní šaty si prostě žádají decentní prádlo, ty vyzývavější snesou vyzývavější prádlo.

  Kromě střihu podprsenky je ovšem důležitá i její barevnost (a kalhotek taky, samozřejmě). Když budete mít prádlo tělové barvy, nemůžete tím nic zkazit. Nicméně čím tmavší šaty na sobě budete mít, tím tmavší prádlo byste měla volit.

  „Ale ať už si, milé dámy, vyberete cokoliv, důležité je hlavně to, abychom se líbily – především samy sobě,“ říká Kateřina Wohlmann Votavová.

  Chcete vyhrát poukázku na značkové spodní prádlo Astratex v hodnotě 1500 Kč nebo balíček luxusní anglické kosmetiky Grace Cole nebo doplněk stravy Donna Hair Forte? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku!

  Vyhraj poukázku na nákup prádla Astratex

  Vyhraj poukázku na nákup prádla Astratex

  Dárková sada Grace Cole Bezový květ, Cassis a citronový květ, 5-dílná

  Dárková sada Grace Cole Bezový květ, Cassis a citronový květ, 5-dílná

  doplněk stravy DonnaHAIR® Forte

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ ZDE.

  Kateřina Votavová
  DO KRAJEK
  Kateřina Wohlmann Votavová:

  Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

  Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

  Vyhraj poukázku na spodní prádlo Astratex nebo kosmetiku Grace Cole nebo doplněk stravy DonnaHAIR

  Na otázky můžete odpovídat od 13. prosince 2017 do 21. prosince 2017

  Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Poukázku na prádlo od Astratex.cz získá výherce, jehož správná odpověď přijde 50. v pořadí. Kosmetický balíček od Gtace Cole získá výherce, jehož správná odpověď přijde 100. v pořadí. Doplněk stravy DonnaHAIR forte získají tři výherci, jejichž správná odpověď přijde 70., 115. a 130. v pořadí! Výherci bude zkontaktováni na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.