Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Do krajek | foto: 

  SOUTĚŽ: Mrkej na sexy polokorzety a vyhraj poukázku na prádlo Werso nebo kosmetiku Grace Cole!

  Jeden z vůbec nejkrásnějších typů podprsenky dokáže se ženou udělat hotové divy. Už samotný střih zaručuje, že si v polokorzetu budete připadat výjimečná a výjimečně sexy. Což je pocit, pro který stojí za to nějaký ten polokorzet v prádelníku mít.
  Jeden z vůbec nejkrásnějších typů podprsenky dokáže se ženou udělat hotové divy. Už samotný střih zaručuje, že si v polokorzetu budete připadat výjimečná a výjimečně sexy. Což je pocit, pro který stojí za to nějaký ten polokorzet v prádelníku mít.

  ČTI TAKÉ:  SHAWN MENDES SE POCHLUBIL NOVÝM TETOVÁNÍM! CO SI VYBRAL TENTOKRÁT?

  Už když se na polokorzet podíváte, tak máte jasno, že tohle není jen tak nějaká podprsenka. Jsou nesmírně pohodlné, a to obzvlášť v porovnání s klasickými korzety, do kterých musíte být hubené jako tyčky, protože když si jimi budete svůj objem opticky zmenšovat, zažijete, co to je utrpení.

  Do krajek


  To polokorzety jsou kousky, které si hned oblíbíte. Jsou vyztuženy kosticemi, což podporuje správné držení těla a zároveň nechávají vyniknout prsa. Jejich obvod je prodloužený o široký pás, který má hned několik funkcí. Vedle toho estetického, kdy může zakrýt některé faldíky na bocích, má také funkce praktické a zdravotní. Pás totiž pomáhá odpovídajícímu držení váhy poprsí, stejně jako široká ramínka. Díky tomu nebudou vaše ňadra vystavena situacím, kdy nemají podporu a mohou se narušovat vazy a prsa ztrácejí svou pružnost.

  Do krajek


  A v neposlední řadě jsou polokorzety, jejichž nejvýznamnějším výrobcem u nás je značka Werso, kde všechny modely navrhuje majitelka značky, paní Jiřina Matoušová, unikátní svou schopností udělat každou postavu sexy. Nevěříte? Tak to osobně vyzkoušejte, a dejte vědět. Váš názor nás zajímá.

  Do krajek


  „Ale ať už si, milé dámy, vyberete cokoliv, důležité je hlavně to, abychom se líbily – především samy sobě,“ říká Kateřina Wohlmann Votavová.

  Do krajek


  Chcete vyhrát poukázku na značkové spodní prádlo Werso v hodnotě 1500 Kč a balíček luxusní anglické kosmetiky Grace Cole? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku!

  Poukázka na prádlo Werso

  Poukázka na prádlo Werso

  Dárková sada Grace Cole Bezový květ, Cassis a citronový květ, 5-dílná

  Dárková sada Grace Cole Bezový květ, Cassis a citronový květ, 5-dílná

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Werso


  Pořad DO KRAJEK sleduj každou středu v 17:00 nebo v repríze v sobotu ve 12:40.

  Kdo je Kateřina Wohlmann Votavová?

  Kateřina Votavová

  Kateřina Votavová  Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

  Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

  Vyhraj poukázku na prádlo Werso nebo kosmetiku Grace Cole!

  Na otázky můžete odpovídat od 27. prosince 2017 do 4. ledna 2018

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Poukázku na prádlo Werso získá výherce, jehož správná odpověď přijde 50. v pořadí a kosmetiku Grace Cole získá výherce, jehož správná odpověď přijde 100. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.