Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Jak vybírat sportovní prádlo? Sleduj a vyhraj poukázku na nákup prádla!

  Dneska si trošku zasportujeme. V tomto článku nahlédneme do šuplíku sportovních podprsenek. Ale nebojte se. Bude to i pro ty, co nejsou milovnice pohybových aktivit.
  Dneska si trošku zasportujeme. V tomto článku nahlédneme do šuplíku sportovních podprsenek. Ale nebojte se. Bude to i pro ty, co nejsou milovnice pohybových aktivit.

  ČTI TAKÉ: SPLNĚNÝ SEN VŠECH FANYNEK! NORSKÁ DVOJČATA MARCUS & MARTINUS DORAZÍ DO PRAHY!

  Sportovní podprsenky


  Sportovní prádlo by mělo být nepostradatelnou součástí všech žen, které milují pohyb. A hlavním účelem sportovních podprsenek je udržet ňadra zpevněná u hrudníku. Bohužel se ten správný výběr velmi často podceňuje. Přitom hlavně ženy s velkými prsy by se měly na tohle prádlo zaměřit a ulehčit si tím život nejen během sportování, ale i po něm, protože špatně zvolená podprsenka na sport bývá často příčinou bolestí zad a problémů s krční páteří. Jak tedy vybrat tu správnou?

  Astratex.cz

  Astratex.cz

  Mnoho značek už má na jednotlivých kouscích uvedenou tzv. sílu opory. Podle toho si mohou lehce vybrat ty ženy, které sportují občas a rekreačně, až po profesionální sportovkyně. V každém případě platí, že čím větší rychlost a námahu při vykonávání daného sportu vyvíjíte, tím pevnější a vyztuženější podprsenku byste měla volit. 

  Astratex.cz

  Astratex.cz

  V tomto případě zapomeňte na mašličky, kamínky a další estetické doplňky. Sportovní podprsenka by měla být hladká, prakticky bezešvá, aby vás nikde netlačila. Rovněž kostice sem nepatří. Sportovní podprsenky totiž mají speciální tvarování, které drží prsa pevná. Jsou elastické a lehce se přizpůsobí i velikosti prsou.

  Všechny sportovní podprsenky jsou ve většině případů vyráběny z funkčního materiálu. Splňují prodyšnost a odvádí pot. Některé sportovní podprsenky připomínají klasickou podprsenku a jsou vylepšená například o vypolstrovaná ramínka, která se nezařezávají a netlačí při vyvíjení větší fyzické námahy. 

  Astratex.cz

  Astratex.cz

  Oblíbené jsou ty, co připomínají tzv. lambády se zkříženými ramínky. Ale tady pozor! Z vlastní zkušenosti doporučuji opravdu důkladně zkoušet, dokud nenajdete takovou, ve které se budete cítit opravdu pohodlně. Ten, kdo má problémy s trapézy, což mnoho žen má, musí důsledně dbát na to, aby vás tzv. netáhly. Špatně padnoucí kousek totiž může vyvolat i zdravotní problémy.

  Se spodním prádlem vám radí Kateřina Wohlmann Votavová

  Se spodním prádlem vám radí Kateřina Wohlmann Votavová


  V dnešní době zažívá sportovní spodní prádlo velký BOOM na běžné každodenní nošení. Důvod? Jejich pohodlnost. Tím, že se vyrábí rovněž bez kostic a výztuh, tak vás nikde nic netlačí. Speciálně ty, co mají širokou gumu, která přidržuje prsa a obepíná obvod celého hrudníku. 

  Astratex.cz

  Astratex.cz

  Je tu nějaká nevýhoda?! Ženy s velkými vnadami moc nepotěším. Většinou jsou rozlišeny na velikosti S, M, L, což neurčuje velikost košíčku, ale celek a ten bohužel právě vyvinutějším ženám leckdy nesedí. Některé podprsenky jsou sice s kosticemi a na oko vypadají jako sportovky, ale ani zde nejdeme do velkých čísel košíčků.

  Jak u sportovních funkčních podprsenek nebo u těch na denní nošení naleznete vysokou škálu barev. Nezapomínejte na důležité sladění s kalhotkami. Měly by být rovněž z funkčního materiálu, což je pohodlné jak na sportování, tak na fashion nošení, kdy při náhodném vykouknutí okraje spodního dílu z džínů, budete prostě IN.

  Tak ať se líbíme – ale hlavně samy sobě!

  Vaše Kateřina Wohlmann Votavová
  modelka a poradkyně se spodním prádlem


  Kdo je Kateřina Wohlmann Votavová?

  Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

  Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

  DO KRAJEK

  DO KRAJEK


  SOUTĚŽ! Chceš vyhrát poukázku na nákup prádla u Astratex.cz? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. 

  Vyhraj poukázku na nákup prádla Astratex

  Soutěžní formulář najdeš zde

  Fotogalerie

  Vyhraj poukázku na nákup prádla u Astratex.cz

  Na otázky můžete odpovídat od 22. listopadu 2017 do 30. listopadu 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Poukázku na značkové spodní prádlo Astratex v hodnotě 1500 Kč získá výherce, jejichž správná odpověď přijde 100. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.