Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Vyhraj nadupanej smartphone Huawei P9 a další skvělou výbavičku na prázdniny! | foto: Ocko.tv

  Soutěž o nadupanej smartphone Huawei P9 a další skvělou výbavičku na prázdniny!

  ÓČKO si pro tebe přichystalo překvápko! Zasoutěž si poslední týden před prázdninami a vyhraj nejnovější smartphone Huawei P9 a další skvělou výbavičku na prázdniny!

  Každý den budeme soutěžit o jednu z cen a pakliže se zúčastníš každého soutěžního dne, zvýšíš tak šanci vyhrát hlavní cenu, kterou je fantastickej smartphone Huawei P9!

  Výherce hlavní páteční ceny budeme totiž vybírat zcela náhodně ze všech soutěžních komentářů došlých za předešlé dny.

  Princip soutěže je následující. Během prvních čtyř dnů vyhrává každý den autor nejvtipnější hlášky, která nejlépe zapadá do konkrétní situace zobrazené na soutěžní fotce. Hlavní cenu pak vyhrává autor náhodně vybraného komentáře ze všech předešlých dní. A na co se můžete v příběhu těšit? První den požádá Justin Bieber o ruku Selenu Gomez a ty tak můžeš ovlivnit, jak na to Selena zareaguje. Každý následující den zde uveřejníme novou soutěžní fotku, která bude navazovat na dialog z předchozího dne a budeme soutěžit o jednu z dalších cen. Na konci tak vznikne kompletní komiks, ve kterém budou vystupovat nejpopulárnější osobnosti na ÓČKU. Těšit se můžeš na Harryho Stylese, Ellie Goulding nebo Adele!

  Buď součástí tohoto příběhu a hlavně vyhraj každý den jednu ze skvělých cen. Tak na co čekáš? Zúčastni se soutěže a vybav se na prázdniny! Vyhraj parádní ceny, který se ti v létě budou určitě hodit.

  Jedeš na vodu a nemáš si kde dobít svůj smartphone? Tak právě pro tebe tu hned v pondělí máme vychytanou externí power banku od Sony!

  Power Banka Sony 5000mAh

  Power Banka Sony 5000mAh

  Rád hraješ online střílečky? Nebo si chceš povídat nerušeně s kamarády třeba na Skypu? Tak čti pozorně dál, protože v úterý můžeš vyhrát sluchátka Urbanears Plattan se zabudovaným mikrofonem!

  Sluchátka Urbanears Plattan Mulberry

  Sluchátka Urbanears Plattan Mulberry

  Chtěl bys rozjet svoji vlastní diskotéku s kámošema třeba někde na pláži? Pak by se ti mohl hodit bluetooth repráček od Sony, kterej můžeš vyhrát už ve středu!

  Bluetooth Speaker Sony X11

  Bluetooth Speaker Sony X11

  Nebo si naopak rád posloucháš svý oblíbený songy hezky v soukromí? Tak pro tebe tu ve čtvrtek máme sluchátka s fakt hutnejma basama Sony Extra Bass!

  Sluchátka Sony Extra Bass

  Sluchátka Sony Extra Bass

  A konečně hlavní cena, kterou můžeš vyhrát v pátek, pakliže se zúčastníš všech předchozích soutěžních dnů! Máme pro tebe vymazlenej osmijádrovej smartphone Huawei P9. No kdo by ho nechtěl?

  Smartphone Huawei P9

  Smartphone Huawei P9

  O co kdy soutěžíme?

  • Pondělí 27. 6.: Power Banka Sony 5000mAh - výherce: Veronika Surmaiova / Nymburk. Gratulujeme!
  • Úterý 28. 6.: Sluchátka Urbanears Plattan Mulberry - výherce: Matěj Adámek / Strání! Gratulujeme!
  • Středa 29. 6.: Bluetooth Speaker Sony X11 získává Katka Rezková / Horní Slavkov. Gratulujeme!
  • Čtvrtek 30. 6.: Sluchátka Sony Extra Bass vyhrává Alice Večerková z Opavy! Gratulujeme!
  • Pátek 1. 7.: Smartphone Huawei P9 získává Bára Froňková z Plzně! Gratulujeme!

  Ceny do soutěže poskytl Huawei CZ a Datart.

  Power Banku Sony 5000mAh vyhrává Veronika Surmaiova / Nymburk.

  Power Banku Sony 5000mAh vyhrává Veronika Surmaiova / Nymburk.

  Sluchátka Urbanears vyhrává Matěj Adámek / Strání! Gratulujeme!

  Sluchátka Urbanears vyhrává Matěj Adámek / Strání! Gratulujeme!

  Bluetooth Speaker Sony X11 vyhrává Katka Rezková / Horní Slavkov. Gratulujeme!

  Bluetooth Speaker Sony X11 vyhrává Katka Rezková / Horní Slavkov. Gratulujeme!

  Sluchátka Sony Extra Bass vyhrává Alice Večerková z Opavy! Gratulujeme!

  Sluchátka Sony Extra Bass vyhrává Alice Večerková z Opavy! Gratulujeme!

  Hlavní výhrou v soutěži je vymazlenej osmijádrovej smartphone Huawei P9!

  Hlavní výhrou v soutěži je vymazlenej osmijádrovej smartphone Huawei P9!

  VÍTĚZKOU HLAVNÍ CENY - SMARTPHONU HUAWEI P9 - JE BÁRA FROŇKOVÁ Z PLZNĚ! GRATULUJEME! :-)

  VYHRAJ NADUPANEJ SMARTPHONE HUAWEI P9 A DALŠÍ SKVĚLOU VÝBAVIČKU NA PRÁZDNINY!

  Na otázky můžete odpovídat od 30. června 2016 do 1. července 2016

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Během prvních čtyř dnů vyhrává každý den autor nejvtipnější hlášky, která nejlépe zapadá do konkrétní situace zobrazené na soutěžní fotce. Hlavní cenu pak vyhrává autor náhodně vybraného komentáře ze všech předešlých dní. Výherci budou zkontaktováni na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.