Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Letní novinky od Mary Kay | foto: 

  SOUTĚŽ: HRAJEME O LETNÍ NOVINKY OD MARY KAY! ZÍSKEJ KOSMETICKÝ BALÍČEK!

  Společnost Mary Kay byla založena před více než 50 lety v Dallasu a v současnosti patří mezi nejlepší značky pleťové a dekorativní kosmetiky na světě. Při vývoji produktů spolupracuje s celosvětovými lídry v oblasti módy, vizáže, dermatologie a parfémů, a na trh tak přináší jedinečné trendy přípravky vysoké kvality. Nyní můžeš s Óčkem vyhrát balíčky Mary Kay!
  Společnost Mary Kay byla založena před více než 50 lety v Dallasu a v současnosti patří mezi nejlepší značky pleťové a dekorativní kosmetiky na světě. Při vývoji produktů spolupracuje s celosvětovými lídry v oblasti módy, vizáže, dermatologie a parfémů, a na trh tak přináší jedinečné trendy přípravky vysoké kvality. Nyní můžeš s Óčkem vyhrát balíčky Mary Kay!

  ČTĚTE TAKÉ: NELÍBÍ SE JÍ NÁSILÍ VE SVĚTĚ! CO NAPSALA DEMI LOVATO O NEDÁVNÝCH PROTESTECH V USA?

  Mary Kay® Gelové pololesklé rtěnky

  Mary Kay® Gelové pololesklé rtěnky

  Letos v létě přichází Mary Kay se spoustou jedinečných novinek, které vám nesmí chybět. V době, kdy své tělo vystavujeme extra dávce slunečních paprsků, je potřeba o něj také dobře pečovat.

  S kolekcí BELIEVE + WONDER TM se vám navíc otevírá svět plný možností. Vydejte se jim vstříc. Dosáhněte svých snů s péčí Chase a Rainbow TM, která vyniká vůní svěžího melounu, jasmínu a fialek. Nebo si namalujte svět podle vlastních představ a miřte až k oblakům.

  Letní novinky od Mary Kay®

  Letní novinky od Mary Kay®

  Řada Paint the Sky TM s vůní rybízu, santalového dřeva a frézie otevře vaši představivost. Za dobrodružstvím se nechte unášet tóny grapefruitu a lesního ovoce s trojicí přípravků Sail to the Moon TM. Každá řada obsahuje sprchový gel, tělové mléko a parfémovaný sprej, který je v létě tím nejlepším společníkem na cesty.

  Fotogalerie

  Když už dodáte potřebnou péči vašemu tělu, odměňte se novinkami z dekorativní kosmetiky a vyšperkujte svůj vzhled k dokonalosti. Základem je neodolatelný pohled. Toho docílíte s novými Mary Kay® Tekutými očními linkami Black.

  Skvěle padnou do ruky a prostřednictvím precizního hrotu vytvářejí jednoduše dokonalou linku kolem vašich očí, a to bez jediné kapky navíc. Rychle schnou, neodlupují se a neblednou.

  Řada Paint the Sky s vůní rybízu, santalového dřeva a frézie otevře vaši představivost.

  Řada Paint the Sky s vůní rybízu, santalového dřeva a frézie otevře vaši představivost.

  Když je navíc doplníte trendy odstíny očních stínů, věřte, že vašemu pohledu nikdo neodolá. Vyberete si Sadu očních stínů Berry Haute v barvách lesních plodů nebo upřednostníte „zelený“ způsob života se Sadou očních stínů Shades of Jade?

  To, co ale určitě nesmí chybět ve vaší kabelce při cestě kamkoliv – do práce, na dovolenou, na rande... je nová Mary Kay® Gelová pololesklá rtěnka. K dostání je ve třinácti odstínech vhodných pro každý tón pleti.

  Za dobrodružstvím se nechte unášet tóny grapefruitu a lesního ovoce s trojicí přípravků Sail to the Moon.

  Za dobrodružstvím se nechte unášet tóny grapefruitu a lesního ovoce s trojicí přípravků Sail to the Moon.

  Jedinečné gelové složení dodá vašim rtům jemný pocit a intenzivní barvu po celý den. Základ rtěnky je transparentní, barevné pigmenty se uvolňují postupně a zajišťují tak dlouhotrvající efekt. Pokud nejste fanoušky zářivých odstínů, zvolte Mary Kay® Gelovou polomatnou rtěnku, která má nově dva nové, tmavší odstíny – Crushed Berry a Midnight Red.

  A aby to léto bylo ještě o něco veselejší, připravila si pro vás společnost Mary Kay soutěž o balíčky sestavené právě ze zmiňovaných novinek léta 2017. Tak neváhejte, soutěžte a vyhrávejte!

  Výherci:

  Iva Králová

  Sandra Fořtová

  Pavlína Trnková

  Soutěžní formulář najdete zde.

  Péče Chase a Rainbow vyniká vůní svěžího melounu, jasmínu a fialek.

  Péče Chase a Rainbow vyniká vůní svěžího melounu, jasmínu a fialek.

  Mary Kay

  Vyhraj kosmetický balíček od Mary Kay!

  Na otázky můžete odpovídat od 21. srpna 2017 do 28. srpna 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Kosmetický balíček Mary Kay získají tři výherci, kteří správně odpoví na první otázku a jejich odpověď na druhou otázku bude nejzajímavější! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.