Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Alenka v Říši divů: Za zrcadlem | foto: FALCON

  VYHRAJ BALÍČKY K NOVÉMU FILMU ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ: ZA ZRCADLEM!

  Nová Alenka vstupuje do kin ve čtvrtek 26. května (v původním znění s titulky i v dabované verzi) a ty máš teď jedinečnou šanci vyhrát jeden ze sedmi filmových balíčků plných super cen!

  SOUTĚŽ UKONČENA.

  Alenka Kingsleigh se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, cože je kovová koule uvnitř Velkých hodin, jež stanovují veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli – i nepřáteli – v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas.


  Zajímavosti z natáčení:

  • V průběhu natáčení se uplatnilo vice než 1 000 statistů, kteří si zahráli nejrůznější role, od hostů na večírku přes měšťany až po dělníky v docích. Každý ze statistů se musel denně svěřit do rukou kostymérů a maskérů.
  • Pro natáčení exteriérů Alenčiny lodi The Wonder bylo využito skutečné lodi The Earl of Pembroke, zakotvené v docích v Gloucesteru v Gloucestershire. Při natáčení scén bouře na otevřeném moři bylo spotřebováno zhruba 900 tisíc litrů vody.
  • Při natáčení snímku Alenka v říši divů: Za zrcadlem byl kladen velký důraz na ekologii. Po dokončení natáčení bylo přebytečné dřevo věnováno místní škole a zbytky látek z kostýmů obdržela organizace TRAID, která se věnuje recyklaci textilií pro charitativní účely. Povlečení a ručníky, které byly zakoupeny v rámci ubytování amerických členů štábu, byly věnovány charitním organizacím, které pracují s bezdomovci, a více než 20 tun zbytků potravin a jídla bylo zkompostováno. Na kompostu skončily také příbory, talíře a další kuchyňské vybavení, pro jejichž výrobu bylo využito kompostovatelných rostlinných materiálů.

  Každý balíček obsahuje: 1x taška, 1x přívěsek, 1x blok, 1x spirálový blok, 1x soundtrack k filmu, 2x voucher do multikina 2D.

  Fotogalerie

  Soutěžní formulář najdeš zde

  VYHRAJ BALÍČKY K NOVÉMU FILMU ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ: ZA ZRCADLEM!

  Na otázky můžete odpovídat od 23. května 2016 do 29. května 2016

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.