Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • Video: V čem jsou boty Vasky tak jedinečné a jak ustály koronové období?

  8. června 2021 10:52
  Vasky, česká firma, která vyrábí designové boty, které si můžete vytvořit i sobě na míru. Jak ustály koronakrizový rok? Sledujte naše video!
  Vasky

  Za touto českou firmou stojí Václav, mladý podnikatel, který ve svých 18 letech poté, co mu kariéru atletika překazila cukrovka, založil značku Vasky. Kožené designové boty, které jsou ručně vyráběné z těch nejkvalitnějších materiálů od lokálních dodavatelů. Jaké jsou jeho vize a ambice do budoucna? Na to se podívejte v našem videu!

  Vasky nosí například Kovy, Shopaholic Nicol, Roman Staša nebo Ondra Novotný. Co je na nich tak výjimečného? Kvalitní materiály, udržitelný přístup k výrobě a nadčasový minimalistický vzhled. A v neposlední řadě, kdo by nechtěl kráčet za svými cíli v botách od české značky?

  Vasky chtějí ukázat světu, že poctivá ševcovina má na trhu stále své místo. Lidem více a více záleží na tom, odkud daný produkt pochází a z čeho je vyroben. Proto se na každém páru Vasek podílí 12 zlínských ševců a šiček, kteří do něj kousek po kousku vkládají své dlouholeté zkušenosti, což se odráží především na kvalitě výrobků.

  Vybrat si můžete z několika vděčných kousků, které nelimituje sezóna, ani příležitost - elegantní polobotky, vycházková obuv nebo tenisky do města. Svůj sortiment v minulém roce rozšířily Vasky i o letní obuv a letošní novinkou jsou slip on modely Leny. Těšit se do budoucna můžete i na nejrůznější kolaborace, barefooty nebo nové stylové pantofle.

  Značka přišla od začátku pandemie o desítky milionů korun zejména v souvislosti s uzavřením jejich kamenných prodejen. Ač se jedná o zlínský brand, svoje prodejny mají ve 4 českých městech – Brně, Zlíně, Ostravě a Praze. Právě pražská prodejna v ulici Na Příkopě je nejnovějším přírůstkem. Zákazníci ji mohli navštívit všeho všudy 21 dní, jelikož byla slavnostně otevřena začátkem prosince a od vánočních svátků byla do půlky května uzavřena. Navzdory tomu se jim daří udržet růst, a to hlavně díky jejich věrným zákazníkům, kteří jsou zvyklí nakupovat Vasky přes e-shop.

  Máte už nějaké Vasky? Tak se nezapomeňte podělit o své zážitky z letních cest třeba na Instagramu a přidejte se do cestovatelské Vasky rodiny.

  Související