Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Test smartphonu od Asusu, jaký jste ještě neviděli a chytrá kamera, která vyplaší každého zloděje

  16. září 2020 14:07
  Máme pro vás letní pozvánku na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje technologickým novinkám a zajímavostem ze světa chytrých zařízení. Vysíláme ho v úterý, ve středu a v neděli.

  Asus uvedl na český trh novou generaci svého originálního smartphonu ZenFone 7 Pro, který zaujme otočným motorizovaným modulem se třemi fotoaparáty. V praxi to znamená, že vás na přední straně neruší žádný foťák, a když potřebujete vyfotit selfíčko, jednoduše si hlavní modul necháte přetočit dopředu a fotíte.

  ZenFone 7 Pro

  My už jsme tenhle kousek stihli otestovat a za dobrých světelných podmínek fotí velmi slušně. Samotné přetočení zabere zhruba jednu vteřinu a garantuji vám, že s touhle vychytávkou ve svém okolí jednoznačně budete budit pozornost, protože nic podobného žádný jiný výrobce smartphonů nenabízí. Více vám o této novince prozradíme v dnešním díle.

  Francouzská společnost Netatmo do svého portfolia přidala novinku v podobě chytré venkovní kamery se sirénou. Pokud tuhle značku neznáte, pak vězte, že se jedná o jednoho z nejlepších dodavatelů nejrůznějších řešení do chytré domácnosti.

  Kamera

  V případě, že dojde k neoprávněnému vniknutí do vašeho domova, kamera vás okamžitě upozorní a zároveň pořádným kraválem o síle až 105 dB vyplaší zloděje. Na rozdíl od konkurence jsou všechny funkce kamery Netatmo jsou provozuschopné bez jakýchkoliv měsíčních poplatků. Skvělé je, že bezpečnostní software dokáže rozeznat člověka, zvíře, vozidlo i neškodný pohyb.

  Samsung Galaxy Fold

  Také pro vás máme nejpodrobnější českou recenzi Samsungu Galaxy Z Fold 2 s ohebným displejem a mega test Microsoft Surface Booku 3.

  Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu v 15:00, a případně v neděli v 11:00 a 16:00. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

  Související