Taylor Swift má dobré srdce! Čím překvapila své fanoušky na jejich svatbě?

23. ledna 2018 10:41
Romantička Taylor Swift opět ukázala, že jí na jejích fanoušcích záleží!

ČTI TAKÉ: 10 let od smrti Heatha Ledgera! Připomeň si jeho 10 nejlepších filmů! Temný rytíř, Zkrocená hora, 10 důvodů...

Taylor Swift

O Taylor Swift se všeobecně ví, že udělá vše pro svou rodinu, přátele i fanoušky. Ráda pomůže svým věrným Swifties, když jí nejvíc potřebují! Kdysi dala peníze fanouškovi k narozeninám a naposledy koupila jedné těhotné fanynce dokonce dům. Teď opět dokázala, že má srdce ze zlata a darovala novomanželům nádhernou svatební květinu! 

Pár sdílel fotky ze svatebního dne a nezapomněl zpěvačce poděkovat. „Jsme stále v šoku, že nám Taylor Swift poslala tak úžasné květiny v náš svatební den.“ Nevěsta sdílela i osobní vzkaz, který Taylor ke kytici připojila. „Jsem naprosto nadšená, že jsi řekla ano! Přeji vám ten nejvíce magický svatební den a doufám, že se s vámi brzy setkám. S láskou, Taylor.“

20 zajímavostí o Seleně Gomez! Otestuj se! Kolik toho o ní víš?

„Bylo to tak sladké, že si Taylor udělá čas, aby pro fanoušky udělala něco hezkého! Je známá tím, že se snaží mít hezké vztahy se svými přáteli,“ dodala šťastná nevěsta.

Není pochyb o tom, že Taylor chtěla udělat novomanželům ještě hezčí a nezapomenutelný svatební den, protože upřímně - kdo může říct, že někdy dostal květiny od svého oblíbeného interpreta?

ČTI TAKÉ: Lil Pump (17) utratil 350 tisíc dolarů za zlaté řetězy pro sebe a crew

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:41 středa 23. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 37
  LOVE
 • 18
  OMG
 • 16
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 15
  WTF
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART