Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Caravan Palace | foto: Artprom

  SWING ME PRAGUE! SOUTĚŽ O LÍSTKY NA NEJVĚTŠÍ ELECTRO-SWINGOVOU AKCI LÉTA 2016!

  Blíží se největší electro-swingová akce letošního léta! Swing me Prague přiváží do industriální haly Pragovka francouzskou hvězdu Caravan Palace. Po jejich boku vystoupí Mydy Rabycad, Circus Problem, VOILA! nebo MoveBreakers a řada Djs. Přijďte si s námi užít parádní večírek v sobotu 13. srpna!

  První ročník electro-swingového festivalu Swing Me Prague se blíží a už nyní si vydobývá své místo na české i zahraniční festivalové scéně. V sobotu 13. srpna roztančí unikátní industriální prostor Pragovka – bývalou halu ČKD.

  Caravan Palace

  Caravan Palace

  Hlavní hvězdou je francouzská kapela Caravan Palace. Ti se na podiu potkají s Mydy Rabycad, Circus Problem, Voila! nebo MoveBreakers. Specifická dramaturgie festivalu neuniká zájmu ze strany anglické electro-swingové scény a také se stane součástí kanadské televizní show Avec ou sans argent.

  Swing me Prague 2016 - playlist!

  První ročník festivalu Swing Me Prague si pozval francouzskou hvězdu Caravan Palace. „Skladby Caravan Palace jsou součástí všech zásadních electro-swingových kompilací a jejich jméno se objevuje v line upech festivalů a klubů po celém světě. V roce 2012 vystoupili na Free Festu Troja, o rok později vyprodali pražskou Roxy. V České republice se ukáží po třech letech, a to s novým albem <|°_°|> (Robot face),“ říká k headlinerovi Michael Tardík, jeden z organizátorů akce.

  Swing me Prague 2016

  Swing me Prague 2016

  Kromě Caravan Palace halu Pragovka roztančí také Mydy Rabycad, kteří bezesporu patří k nejaktuálnějším a nejzajímavějším kapelám v Čechách. O jejich úspěchu svědčí mimo jiné také fakt, že si je na své podium pozval i jeden z největších světových festivalů Glastonbury! Mydy Rabycad doplní Circus Problem.

  Mydy Rabycad

  Mydy Rabycad

  „Cesta buskingu a postupné vyhrání změnilo tuto partu punkových klaunů na jednu z nejvyhledávanějších kapel české scény. Stovky míst, stovky pódií, klubů i festivalů. Tisíce fanoušků, kteří dokáží udělat největší kotel a mejdany protančené až do ranních hodin!“ Doplňuje ke kapele Michael Tardík. Na festivalu Swing me Prague nebude chybět ani francouzský šarm slovenské zpěvačky Zdenky Trvalcové a její kapely VOILA! České interprety doplní electro-swingoví MoveBreakers.

  Circus Problem

  Circus Problem

  Festival Swing me Prague se uskuteční v unikátním prostoru Pragovka na Praze 9. „Na jaře letošního roku se Pragovka, bývalá věhlasná továrna na automobily a současné sídlo uměleckých ateliérů, otevřela světu. V rámci nové koncepce zde vzniká prostředí, které si klade za cíl usnadnit spolupůsobení a spolupráci mezi kreativními komunitami a propojit nejrůznější umělecké světy,“ říká k prostoru Jakub Vedral, další organizátor festivalu.

  Voila!

  Voila!

  „Pragovka má svoje funkční období za sebou a stejně jako se swing transformoval do electro swingu, transformuje se tato stará hala do nového multikulturního prostoru nazvaného Pragovka Art District. Koncepce festivalu přenese diváka zpět do 20., 30., a 40. let, kdy zatímco se v Pragovce vyráběly automobily jako Praga Grand, Alfa, Baby, nebo Lady, celý svět beznadějně propadal swingu,“ doplňuje Michael Tardík.

  Pragovka

  Pragovka

  Swing me Prague odstartuje už v 18.00 hodin a končit bude až v brzkých ranních hodinách následujícího dne. Kromě kapel se ještě můžete těšit na celou řadu DJs. Své dj sety rozehrají Swing Thing ~ DJ & DJ Papa Django, DJ MACKIE MESSER, DJ Max W. a DJ Swing Garden. Na festivalu potkáte i pravděpodobně nejstaršího aktivního českého DJ Karla Ctibora (nar. 1. 9. 1934) spolu se svým synem Karlem (známým jako DJ Kaya na pražském Radiu 1).

  Akce na FB: https://www.facebook.com/events/1129432003747803/

  Swing me Prague je první a jediný žánrový festival svého druhu v České republice. Druhou srpnovou sobotu roztančí hlavní město v rytmech electro-swingu, swingu i balkánu. Vstupenky na akci lze kupovat v předprodejní síti NoLimits, GoOut a SMS ticket, cena je 790 Kč, na místě pak 1 190 Kč.

  Fotogalerie

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ TADY!

  SWING ME PRAGUE! SOUTĚŽ O LÍSTKY NA NEJVĚTŠÍ ELEKTRO SWINGOVOU AKCI LÉTA 2016!

  Na otázky můžete odpovídat od 1. srpna 2016 do 7. srpna 2016

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Dvě vstupenky na festival Swing Me Prague 2016 získá autor 100. správné odpovědi! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1. 1. 2016.