SOUTĚŽ: Vyhrajte rodinnou vstupenku na Sky Bridge 721, Stezku v oblacích a lanovku na Dolní Moravě!

Dolní Morava přináší skvělé zážitky pro každého. Kromě dětských parků nebo trail parku, který je přizpůsoben i pro nejmenší bajkery, si tu na vlastní kůži můžete vyzkoušet, jaké to je projít se v oblacích na Stezce v oblacích či přejít nejdelší visutý most na světě Sky Bridge 721. S Óčkem můžete vyhrát rodinnou vstupenku!

Horský resort Dolní Morava - Mamutí horská dráha

Nejdelší visutý most na světě Sky Bridge 721 hrdě obsadil čestné místo mezi 50 nejlepšími místy světa a ozdobil také titulní stránku amerického magazínu TIME. Podařilo se mu získat ocenění v prestižní architektonické soutěži Stavba roku 2022, ale i srdce mnohých návštěvníků. Nabízí 721 metrů neokoukaných a překvapivých zážitků ve výšce až 95 metrů nad zemí. Pokořte unikátní spojení dvou horských hřebenů, které vás prostřednictvím interaktivní hry s rozšířenou realitou i naučné stezky přenese doslova v čase.

Stezka v oblacích se síťovou kapkou ve výšce 55 metrů nad zemí vás dovede až do oblak s jedinečným výhledem na visutý most i horskou krajinu Králického Sněžníku. Mamutí horská dráha je nejrychlejším způsobem cesty zpět do údolí, která vám garantuje 3 kilometry zážitkové jízdy bez hranic. Ke startovacímu místu, odkud to máte ke všem třem zážitkům jen pár kroků, vás pohodlně dopraví sedačková lanovka Sněžník startující od hotelu Vista.

S Óčkem můžete nyní vyhrát rodinnou vstupenku SKY PAKET EXTRA zahrnující vstup na Sky Bridge 721, Stezku v oblacích a lanovku nahoru u dolů. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdete zde.

Fotogalerie

Vyhrajte rodinnou vstupenku SKY PAKET EXTRA

Na otázky můžete odpovídat od 21. srpna 2023 do 25. srpna 2023

Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART