Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • SOUTĚŽ: Vyber prádlo podle postavy a vyhraj luxusní dárky s pořadem Do krajek!

  Mohlo by se zdát, že typ vaší postavy nemá žádný vliv na to, jaké spodní prádlo si vyberete, ale opak je pravdou. Spodní prádlo totiž dokáže divy. Dokáže přidat tam, kde chybí, ubrat naopak tam, kde přebývá. Po čem byste se tedy měla dívat?
  Mohlo by se zdát, že typ vaší postavy nemá žádný vliv na to, jaké spodní prádlo si vyberete, ale opak je pravdou. Spodní prádlo totiž dokáže divy. Dokáže přidat tam, kde chybí, ubrat naopak tam, kde přebývá. Po čem byste se tedy měla dívat?

  ČTI TAKÉ: POZOR, SPOILER! 10 ZAJÍMAVOSTÍ O DVOJCE FANTASTICKÝCH ZVÍŘAT!

  Do krajek


  To úplně nejzákladnější je vědět, jakou velikost spodního prádla potřebujete, a pak také jaký typ postavy máte. A tím teď nemyslím, jestli jste štíhlá, nebo silnější, ale jestli jste jablko, hruška, přesýpací hodiny nebo obrácený trojúhelník.

  Nejdříve k té správné velikosti. I když si myslíte, že nosíte celý život správnou velikost spodního prádla, udělejte si schválně takový malý test, zabere vám jen chvilinku. Zajděte na poradnu Astratex, vyplňte tam své míry a uvidíte, co vám vyjde za velikost. Možná zjistíte, že celou dobu nosíte nepadnoucí prádlo.

  Do krajek


  A teď k těm typům postavy. Vezměme si to pěkně popořádku.

  Přesýpací hodiny – střední až větší prsa, štíhlý pas, oblé boky a silnější nohy nebo vyčnívající zadeček. Vy byste měly sáhnout po vysokých kalhotkách do pasu, které podpoří váš „pin-up“ look. Protože máte optimální velikost dekoltu, nemusíte v něm nic zakrývat ani ho „podporovat“, klidně ho ukažte a vyberte si krajkovou podprsenku.

  Obrácený trojúhelník – široká ramena, střední až větší prsa, standardní pas, úzké boky a dlouhé nohy. Pokud máte větší prsa, měla byste sahat po podprsence s kosticí, která prsům dodá potřebnou oporu. Určitě se vyvarujte kouskům s vycpávkami, ve vašem případě to není potřeba. Co se kalhotek týče, zkuste ty s vysokým střihem nebo bokové.

  Do krajek


  Véčko
  – postava je sportovní, ramena jsou širší než boky a pas je prakticky nevýrazný. Pokud chcete své postavě dodat na ženskosti, vybírejte podprsenku s push-up efektem. Přidat můžete také v partii boků. Když zvolíte modely, které jsou širší na bocích, přidáte tak opticky na objemu boků.

  Hruška – to jsou úzká ramena, menší poprsí, užší pas, plná stehna. Už jste někdy zkoušely půl a čtvrtkošíčkové podprsenky? Vytvoří vám plnější prsa. A pokud chcete trochu upozadit své boky, vyzkoušejte šortkové kalhotky, které zaručí plné zakrytí .

  Do krajek


  Jablko
  – postava s plnými prsy i boky a nevýrazným pasem. Rozhodně uděláte dobře, když sáhnete po podprsence, která prsa pozvedne a dodá jim kulatého tvaru. V oblasti spodního prádla sahejte po těch do pasu, tzv. „bridgetjonesovkách“, které zakryjí spodní partie bříška.

  „Ale ať už si, milé dámy, vyberete cokoliv, důležité je hlavně to, abychom se líbily – především samy sobě,“ říká Kateřina Wohlmann Votavová.

  Do krajek


  Chcete vyhrát poukázku na značkové spodní prádlo Astratex v hodnotě 1500 Kč, balíček luxusní anglické kosmetiky Grace Cole nebo doplněk stravy NADRA IN? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku!

  Vyhraj poukázku na nákup prádla Astratex

  Vyhraj poukázku na nákup prádla Astratex

  Grace Cole

  Grace Cole

  NadraIN

  NadraIN

  Soutěžní formulář najdete zde.


  Kdo je Kateřina Wohlmann Votavová?

  Kateřina Votavová

  Kateřina Votavová


  Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

  Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

  DO KRAJEK

  Vyhraj poukázku na prádlo Astratex, balíček od Grace Cole nebo doplněk stravy NADRA IN

  Na otázky můžete odpovídat od 20. prosince 2017 do 28. prosince 2017

  Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Poukázku na značkové spodní prádlo Astratex v hodnotě 1500 Kč získá výherce, jehož správná odpověď přijde 50. v pořadí, balíček luxusní anglické kosmetiky Grace Cole získá výherce, jehož správná odpověď přijde 100. v pořadí a doplněk stravy Nadra IN získají výherci, jejichž správná odpověď přijde 120., 130. a 150. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.