Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • Podprsenka s dokonale oblým tvarem perfektně drží a tvaruje i hodně velké velikosti. | foto: www.werso.cz

  SOUTĚŽ: ZJISTI, JAK VYBRAT PODPRSENKU PRO VELKÁ ŇADRA A VYHRAJ VOUCHER NA NÁKUP PRÁDLA!

  SERIÁL: Do krajek! Jak vybírat podprsenku pro velká ňadra? Přestože velká ňadra představují pro každou ženu značnou zátěž, a je tak důležité, aby měly tu, která jim správně padne, i zde valná většina z nich netuší, jakou má správnou velikost!
  SERIÁL: Do krajek! Jak vybírat podprsenku pro velká ňadra? Přestože velká ňadra představují pro každou ženu značnou zátěž, a je tak důležité, aby měly tu, která jim správně padne, i zde valná většina z nich netuší, jakou má správnou velikost!

  ČTI TAKÉ: JAK VYBÍRAT PODPRSENKU PRO MALÁ ŇADRA?

  Podprsenka s dokonale oblým tvarem perfektně drží a tvaruje i hodně velké velikosti.

  Podprsenka s dokonale oblým tvarem perfektně drží a tvaruje i hodně velké velikosti.

  Správně zvolený a pevný obvod je při výběru podprsenky nejdůležitější, protože drží značnou část váhy prsou, a nikoliv ramínka, jak se ženy mylně domnívají.

  Abyste zjistily správnou velikost své podprsenky, je nejlepší zajít do specializovaného butiku, kde vám prodavačky poradí. 

  VIDEO: DO KRAJEK! SLEDUJ VE STŘEDU OD 17:00:   Pokud se vám tam z nejrůznějších důvodů nechce nebo prostě jen nemáte čas (který byste si ale najít měly), pamatujte, že pod obvod by se vám neměly vejít více než dva prsty, košíčky že by měly správně pokrývat celé prso, takže nikde nesmí škrtit ani odstávat, a že byste měly začínat u volnějšího zapínání, protože podprsenka vždy trochu povolí, a pak byste ji měla volnou.

  Externí obrázek


  Při zkoušení podprsenky vždy zvedněte paže a ukloňte se. Obvod podprsenky musí přesně přiléhat k tělu. Pokud máte větší poprsí, je dobré vybírat měkčí kusy, které se snáze přizpůsobí tvaru ňader. Vhodné jsou nevyztužené nebo polovyztužené, které prsa dobře tvarují. Tyto podprsenky mají vyztuženou jen spodní část košíčků, zatímco horní část většinou tvoří krajka.

  Ženy s velkým poprsím by měly ideálně sáhnout po podprsence s pevnou kosticí, která bude prsa podepírat. Ale stejně důležitá jsou i ramínka – vybírejte určitě podprsenky se širšími ramínky, které netlačí, méně se zařezávají, ale navíc budou ještě držet váhu vašich prsou.

  Externí obrázek


  Pokud máte prsa asymetrická, což se u žen s velkými ňadry stává často, je podprsenku nutné vybírat podle většího prsu a do druhého košíčku dát vycpávku. Pozornost je třeba věnovat i ramínkům, která logicky budou jinak dlouhá – ideální je upravit si podprsenku před zrcadlem, abyste viděly, zda jsou vaše prsa položená ve stejné výšce.

  Obecně pak platí, že správná podprsenka drží ňadra výš než ta volná. Takže vypadají přitažlivěji a mladistvěji. Jejich váha se také lépe přenáší do jejího obvodu. A nevisí tolik na ramínkách, která se méně zařezávají do ramen. Ženy pak tolik nebolí i záda.

  Tak ať se líbíme – ale hlavně samy sobě!

  Vaše Kateřina Wohlmann Votavová
  modelka a poradkyně spodním prádlem
  Kdo je Kateřina Wohlmann Votavová?

  Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

  Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

  Poukázka na prádlo Werso

  S Óčkem teď můžeš vyhrát poukaz na nákup luxusního prádla Werso.

  Werso

  Soutěžní formulář najdeš zde.


  Pořad DO KRAJEK sleduj na Óčko Star každou středu v 17:00 nebo v repríze v sobotu ve 12:40.

  DO KRAJEK

  DO KRAJEK

  SOUTĚŽ: ZJISTI, JAK VYBRAT PODPRSENKU PRO VELKÁ ŇADRA A VYHRAJ VOUCHER NA NÁKUP PRÁDLA

  Na otázky můžete odpovídat od 15. listopadu 2017 do 22. listopadu 2017

  Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Voucher v hodnotě 1500 korun na nákup prádla značky Werso získá soutěžící, jehož správná odpověď přijde 50. v pořadí. Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1. 1. 2016.