Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Chart
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Soutěž s filmovým hitem Než jsem tě poznala! Vyhraj kosmetické balíčky a knižní předlohu! | foto: Forum Film CZ

  Soutěž s filmovým hitem Než jsem tě poznala! Vyhraj kosmetické balíčky a knižní předlohu!

  Už 30. června bude mít v českých kinech premiéru filmová adaptace slavného knižního románu od autorky Jojo Moyesové s názvem Než jsem tě poznala. Vyhraj skvělé balíčky obsahující kosmetiku a knížku!

  Román pojednává o mladé Louise Clarkové, která ví, že se jí líbí práce v bistru, a také ví, že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila.

  Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní.

  Soutěž s filmovým hitem Než jsem tě poznala! Vyhraj kosmetické balíčky a knižní předlohu!

  Hraje se o knižní předlohu k filmu v novém filmovém vydání od Jojo Moyesové se stejnojmenným názvem od nakladatelství Ikar, kosmetický balíček od francouzské kosmetiky L’occitane obsahující mýdlo, krém na ruce a tělové mléko, to vše v provedení třešňový květ a volné lístky do kina.

  Soutěž s filmovým hitem Než jsem tě poznala! Vyhraj kosmetické balíčky a knižní předlohu!

  SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

  1. Kdo je autorem knižní předlohy k filmu Než jsem tě poznala?

  • a) J. K. Rowlingova
  • b) Jojo Moyesová
  • c) Jo Nesbo

  2. Jaké je pravé jméno hlavní hrdinky v reálném životě?

  • a) Emilia Clarke
  • b) Scarlett Johansson
  • c) Hilary Duff

  3. Jaké je pravé jméno hlavního hrdiny v reálném životě?

  • a) Channing Tatum
  • b) Ryan Reynolds
  • c) Sam Claflin

  4. Co spojilo v knize, Než jsem tě poznala hlavní hrdiny dohromady?

  • a) Louisa se stala Willovou ošetřovatelkou
  • b) Potkali se v letadle
  • c) Louisa byla Willovou kadeřnicí

  5. Jaké původní zaměstnání v knize Než jsem tě poznala, měla Louise?

  • a) Učitelka v mateřské školce
  • b) Květinářka
  • c) Servírka v bistru

  Soutěžní formulář najdeš tady!

  SOUTĚŽ S FILMOVÝM HITEM NEŽ JSEM TĚ POZNALA! VYHRAJ KOSMETICKÉ BALÍČKY A KNIŽNÍ PŘEDLOHU!

  Na otázky můžete odpovídat od 29. června 2016 do 4. července 2016

  Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  3 výherci získají balíček, který obsahuje knižní předlohu k filmu Než jsem tě poznala od Jojo Moyesové od nakladatelství Ikar, kosmetický balíček od francouzské kosmetiky L’occitane obsahující mýdlo, krém na ruce a tělové mléko, to vše v provedení třešňový květ + 2x volný lístek do kina! Vítězí autoři 50. 100. a 150. správné odpovědi. Výherci budou zkontaktováni na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.

  HLASUJTE V ÓČKO CHART