Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ: Zjisti, jak vybírat podprsenku pro malá ňadra a vyhraj voucher na nákup prádla!

  Obecný ideál velikosti ženských ňader už dávno není ten, že čím větší prsa žena má, tím lépe. Naopak stále více mužů tvrdí, že se jim malá, nebo řekněme dívčí, ňadra, líbí více než ta velikosti 3 a více. Přesto ženy s menším poprsím většinou trápí, že nejsou obdarované více a paradoxně si z tohoto důvodu nízké sebevědomí často srážejí ještě tím, že v obchodech sahají po špatné velikosti. Pořad DO KRAJEK má pro vás pár rad a taky soutěž!
  Obecný ideál velikosti ženských ňader už dávno není ten, že čím větší prsa žena má, tím lépe. Naopak stále více mužů tvrdí, že se jim malá, nebo řekněme dívčí, ňadra, líbí více než ta velikosti 3 a více. Přesto ženy s menším poprsím většinou trápí, že nejsou obdarované více a paradoxně si z tohoto důvodu nízké sebevědomí často srážejí ještě tím, že v obchodech sahají po špatné velikosti. Pořad DO KRAJEK má pro vás pár rad a taky soutěž!

  ČTI TAKÉ: ANKETA: KTERÁ ZE SESTER KLANU KARDASHIANŮ A JENNERŮ MÁ NEJKRÁSNĚJŠÍ DEKOLT? HLASUJ!

  Do krajek


  Ženy mají často pocit, že:

  • jim bude podprsenka v horní části odstávat, až se ohnou
  • nemohou partnerovi připadat sexy, pokud nebudou mít podprsenku vyztuženou
  • nemohou nosit šaty s výstřihem, aby nebylo vidět, že mají menší prsa
  • uvažují o plastické operaci

  Takže, milé dámy, tohle všechno jsou zbytečné obavy. Dívejte se na to z té lepší stránky. Největší výhodou vašich prsou je, že ve vaší velikosti máte zaručeně největší výběr typů podprsenek, protože návrháři se zaměřují především na ně.

  Pokud máte menší poprsí a automaticky saháte po košíčcích velikosti A, možná děláte chybu, protože velikost košíčků souvisí s obvodem podprsenky a tak si nechte odborně poradit, jakou velikost opravdu máte, protože možná najednou nebudete mít 75B, ale 60 D. A ono se to nezdá, ale už jen ten posun z B na D vám trochu zvedne sebevědomí.

  Jestli chcete svůj dekolt „nahnat“, zkuste double push-up efekt. Pozvedne vaše ňadra nejen nahoru, ale i ze strany, a budou tak vypadat ještě větší.

  A vy z vás, které jste se svou velikostí spokojeny, zkuste nosit podprsenky se sníženými košíčky, které prsa podepírají zespodu, takže vytvářejí plný dekolt i bez vycpávek.

  Tak ať se líbíme – ale hlavně samy sobě!

  S prádlem radí v pořadu DO KRAJEK Kateřina Wohlmann Votavová

  S prádlem radí v pořadu DO KRAJEK Kateřina Wohlmann Votavová


  S Óčkem teď můžeš vyhrát poukaz na nákup luxusního prádla Werso.

  Werso

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Poukázka na prádlo Werso


  Pořad DO KRAJEK sleduj na Óčko Star každou středu v 17:00 nebo v repríze v sobotu ve 12:40.
   

  DO KRAJEK

  DO KRAJEK

  Vyhraj voucher na nákup luxusního spodního prádla Werso

  Na otázky můžete odpovídat od 8. listopadu 2017 do 12. listopadu 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Voucher v hodnotě 1500 korun na nákup prádla značky Werso získá výherce, jehož správná odpověď přijde 50. v pořadí. Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.