Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ: Získej další balíček bio dekorativní kosmetiky benecos na léto!

  29. května 2018 21:28
  Chceš vědět jak? Stačí si přečíst článek a sledovat sítě a samozřejmě i Mixxxer show na TV Óčko.

  ČTI TAKÉ: GRATULUJEME! PROLHANÁ KRÁSKA SASHA PIETERSE SE VDALA!

  benecos


  Máme rádi přírodu, máme rádi zvířátka a zároveň jsme rádi “cool”. Taky máme rádi svou pleť a víme, že na ní nepatří žádná chemie. Chemie způsobuje akné, ekzémy a další nepěkné věci, o kterých raději dnes psát nebudeme. Pro všechny tyto důvody vznikla kosmetika benecos. Píše se s malým “b” na začátku, ale dají se s ní tvořit velké věci.

  A kdo je vlastně benecos? Benecos vyrábí německá firma cosmondial GmbH & Co. KG, která vznikla v roce 2008. Dva mladí manželé se rozhodli, že je načase začít trochu měnit svět přírodní kosmetiky. Do té doby byla přírodní kosmetika spíš o jemných barvách a pastelových tónech. Co ale my, holky, co máme rády rudé rtěnky? 

  benecos  Mimochodem, víte, že žena za rok sní až 10 rtěnek? A že většina rtěnka obsahuje ropné deriváty? Ropa - to je ta věc, co se z ní vyrábí benzín a nafta a taky plasty a to jíst fakt nechceš. Proto přišel benecos se zářivými barvami, stylovým eko-balením a tělovou a vlasovou kosmetikou, která vyživuje a neničí. Všechny produkty mají certifikát Vegan - výrobky neobsahují žádné živočišné složky a také že nebyly testované na zvířatech ve všech fázích výroby a jsou proto vhodné pro vegany. Značku uděluje britské nezisková organizace Vegan Society.

  benecos


  Certifikát BDIH - BDIH je zkratka pro německou neziskovou společnost Bundesverband deutscher Industrie und Handelsunternehmen für Arzneimittel, Reformwaren, Nahrungserganzungsmittel und kosmetische Mittel e. V. (Asociace německých průmyslových a obchodních firem z oblasti léčiv, zdravotnických potřeb, potravinových doplňků a osobní hygieny). Je jednou z nejčastěji užívaných a také jednou z nejstarších známek kvality přírodní kosmetiky. 

  Nejdůležitější podmínka pro získání tohoto certifikátu je používání výhradně přírodních surovin v maximálním možném množství, pocházejících z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo ekologického sběru v přírodě. Velký důraz je kladen také na ochranu zvířat. Pokud jsou splněna potřebná kritéria, je produkt označen ochrannou známkou „Kontrolovaná přírodní kosmetika“. Kosmetika BDIH nesmí obsahovat ropné produkty, syntetické parfémy, barviva, chemické konzervanty. Zakázáno je testování na zvířatech (nejen konečných produktů, ale také výchozích surovin).

  benecos


  Tak třeba…

  Představte si klasické ráno - spěcháte do školy, do práce, odvést sourozence nebo děti do školky. Není čas ani na snídani, natož na vytvoření dokonalého make-upu. Zalovíte v kosmetické taštičce a hle, BB krém benecos. Aplikovat, k tomu ještě dva tahy černou řasenkou a aby byl look naprosto dokonalý - výrazná červená nebo růžová rtěnka a můžete vyrazit do světa.

  Píp. Přišla zpráva. “Večer kino?” Nemáte čas běžet domů a “vytunit” se na večer. Je jedno, jestli to je první rande nebo kino s manželem po 10 letech. Pořád chcete vypadat dobře. Zalovíte v kabelce a tekutou černou linkou vykouzlíte dramatický pohled, nebo pomocí barevných stínů a kajalové tužky vytvoříte vzhled hodný supermodelky, unavenou pleť oživíte tvářenkou a zase ta rtěnka. Zaručeně se u toho ani nezpotíte, protože jste použili benecos deodorant bez hlinikových solí.

  Fotogalerie  A víte, co je na tom nejlepší? Že vám na to stačí kus kapesného a ještě vám zbude. Třeba na lístky na nějaký super letní festival. Nebo, že když z rodičovského příspěvku ukrojíte kousek na svou krásu, nezruinuje to rodinný rozpočet. Dovolte si být krásná a zdravá.

  A abyste nekupovala zajíce v pytli, zkuste se s námi o tyto skvosty zasoutěžit! 3 balíčky po 4 týdny.

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ ZDE.

  Miluji Bio

  Miluji Bio

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 21:28 26. září 2018. Anketa je uzavřena.

  • 18
   LOVE
  • 16
   SUPER
  • 15
   LOL
  • 14
   WTF
  • 14
   OMG
  • 11
   FAIL

  Související