SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky do multikina na horovoý film NENE!

15. srpna 2022 0:08
Malá koňská farma uprostřed kalifornské pouště a na ní dva sourozenci, kteří zažívají věci, nad nimiž byste jen nevěřícně kroutili hlavou a říkali „Nene!“. Mistr hororových překvapení Jordan Peele natočil další film, který vás spolehlivě překvapí, šokuje a vyděsí. Uvidíte ho už 18. srpna v českých kinech a s Óčkem na něj můžete zajít zdarma.
Nene

Ti, kdo znají tvorbu Jordana Peelea, vědí, že právě on je mistrem v porušování nepsaných pravidel a režisérem, který diváka rád svede na scestí a pak ho nezapomenutelně šokuje. Povedlo se mu to v hororu Uteč, který mu vynesl Oscara za scénář, a v neméně povedeném hororu My. Oba filmy byly mnohovrstevnými multižánrovými perlami, ve kterých se klasická vyvražďovačka mísila s mysteriózním thrillerem, chytrou groteskou a rafinovanou obžalobou společnosti.

Nene

V případě Nene překvapil režisér diváky už jen rozhodnutím natočit část filmu IMAX kamerami. „Scénář jsem psal v době, kdy jsme se všichni trochu báli o budoucnost kina. Od začátku jsem proto věděl, že chci natočit opravdový velkofilm, který si diváci naplno užijí jen v kině,“ říká režisér. UFO si velké plátno bezesporu zaslouží, pokud „tam venku“ mimozemšťané skutečně jsou. Nebo že by to všechno bylo úplně jinak? U filmu Jordana Peelea to není nereálné. Více zde.

Nene

Film Nene uvidíte v českých kinech od 18. srpna a s Óčkem na něj můžete zajít zdarma. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdete zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:08 úterý 13. prosince 2022. Anketa je uzavřena.

 • 3
  OMG
 • 3
  LOVE
 • 2
  SUPER
 • 2
  LOL
 • 2
  WTF
 • 2
  FAIL

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART