SOUTĚŽ: Vyhrajte filmový balíček k novému filmu Tiché místo: První den

22. června 2024 16:32
Jestli chcete přežít, musíte zůstat potichu. Úspěšná hororová sága Tiché místo se v novém díle vrací ke dni, kdy agresívní mimozemšťané přiletěli na naši planetu. A vy můžete vyhrát exkluzivní filmový balíček a lístky do kina!

Sam (držitelka Oscara Lupita Nyong´o) původně vyrazila do New Yorku na jednodenní výlet. Protože někteří lidé mají nehoráznou smůlu, vybrala si den, kdy přiletěli. Obřímu hmyzu podobní mimozemšťané okamžitě začali dávat lidem najevo, že je jen otázkou času, kdy přestanou být pány tvorstva. Ti, kterým se podaří přežít první vlnu útoků, zjišťují, že jedinou ochranou proti vetřelcům je zůstat naprosto potichu. To se snadno řekne, ale těžko realizuje, obzvlášť v nejhlučnějším městě na Zemi. New York se rázem mění v obří past, ze které se všichni snaží co nejrychleji a nejtišeji uniknout. Sam prchá společně s Ericem (Joseph Quinn), cizím chlapem, na něhož náhodou narazila ve snaze někam se schovat. Ve dvou se to sice lépe táhne, na druhou stranu ale exponenciálně vzrůstá hrozba, že vám unikne nějaké slovo, do něčeho vrazíte, něčím zachrastíte… A oni čekají.

Více info o filmu najdete zde.

Film Tiché místo: První den jde do kin již 27. 6. 2024 a vy můžete vyhrát filmový balíček, který obsahuje antistresovou kočku + zařízení pomáhající k usnutí a lepšímu spánku.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDETE ZDE.

Filmový balíček TICHÉ MÍSTO: PRVNÍ DEN

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART