Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček k filmu Venom 2: Carnage přichází

  12. října 2021 11:37
  Už zítra přijde do českých kin nejnovější marvelovka Venom 2: Carnage přichází s Tomem Hardym v hlavní roli. S Óčkem můžete nyní vyhrát balíček k filmu, který obsahuje 2x lístek do multikina Cinestar + tričko VENOM!
  Venom 2: Carnage přichází

  Režisér Andy Serkis vyšel z námětu, na němž se podílel i představitel titulní role a jeden z producentů Tom Hardy. Před kamerou se potkali hned čtyři herečtí nositelé oscarových nominací. Vedle Hardyho a Woodyho Harrelsona, který si zahraje sériového vraha prchajícího z vězení, k nim patří Naomie Harris a Michelle Williams.

  Když jsme se s Eddie Brockem a Venomem, které oba ztvárnil Tom Hardy, setkali naposledy, rozhodli se oba členové této netradiční dvojice uzavřít spojenectví, ke kterému má každý z nich nejednu výhradu. Eddie, odhodlaný, ale současně sebestředný novinář, a Venom, mimozemský symbiont, který se zmocnil Eddieho těla, se v něm museli naučit spoléhat jeden na druhého, aby přežili.

  Venom 2: Carnage přichází

  Ve snímku Venom 2: Carnage přichází se zmíněné metaforické manželství začíná poněkud hroutit. Samozřejmě, že má pořád své kladné stránky. Eddie Venomovi dovolil ukousnout hlavu jakémukoliv padouchovi, a symbiont se plnění tohoto úkolu rozhodně ujal s velkým nadšením, začal si říkat smrtící ochránce a pochutnávat si v zájmu spravedlnosti na zástupech padouchů. A Eddiemu se v jeho kariéře daří taktéž velice dobře a podařilo se mu získat možnost posledního rozhovoru se sériovým vrahem Cletusem Kasadym, což je velice prestižní příležitost, která by v Eddieho životě mohla změnit mnohé.

  Venom 2: Carnage přichází

  Navzdory tomu všemu se ale oba navzájem pořád dohánějí k šílenství – a jejich neustálé hašteření se stále stupňuje až do chvíle, kdy přeroste v maniakální násilnou bitvu o to, kdo koho vyhazuje z pomyslného „bytu“, respektive tedy těla, které oba sdílejí. Jak Venom tak Eddie jsou odhodláni zjistit, zda jeden druhého navzájem skutečně tak moc potřebují.

  Pokračování snímku Venom ohlásilo původně svou premiéru již na loňský podzim, kvůli pandemii se však datum o rok odsunulo. Už ve čtvrtek se ale čeští fanoušci dočkají a s Óčkem mohou vyhrát vstupenky do kina a tričko. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

  Soutěžní formulář najdete zde.

  Venom 2: Carnage přichází

  Související