Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na libovolný koncert v rámci Rivalové tour 2017!

  30. října 2017 13:18
  Rozjela se téměř dvouměsíční bitva o to, kdo je lepší na pódiu a kdo má více fanoušků. Turné, na které vyrazily kapely UDG, O5 a Radeček a písničkář Pokáč má za sebou první dvě zastávky a ty můžeš s Óčkem na některou z těch ostatních získat dva lupeny zadáčo!

  ČTI TAKÉ:  MAMKA SELENY GOMEZ SE PUSTILA DO HARRYHO, NIALLA, SHAWNA I CHARLIEHO! TUHLE REAKCI OD FANOUŠKŮ NEČEKALA!

  UDG

  UDG


  Pilně koncertující ústecká kapela UDG, jeseničtí pohodáři O5 a Radeček a folkový bavič Pokáč, ti všichni se již dlouhou dobu setkávají na českých pódiích a bojují o přízeň českých fanoušků. „S klukama se potkáváme na koncertech už pár let. Navzájem si obdivujeme rozjeté fanoušky v kotli nebo si s lehkou žárlivostí komentujeme úspěch singlů v rádiích. Řekli jsme si, že se přestaneme hecovat v tom, kdo má více fanoušků, a prostě to normálně změříme na společném turné,“ usmívá se zpěvák O5 a Radeček Tomáš Polák.

  O5 a Radeček

  O5 a Radeček


  Dlouhodobé pře o to, kdo je v české kotlině králem s nejširší základnou svých příznivců tedy nakonec vyvrcholilo v odhodlání vyrazit na společné turné a poměřit síly na pódiu. Kluci vybrali patnáct měst po celé České republice, které za necelé dva měsíce od konce října do poloviny prosince projedou a zahrají v tamních klubech či kulturních domech.

  „Hrozně se těším. Kluci z obou kapel jsou super, věřím, že turné bude peckový. Z těch klubů, kde se vyskytnem, jsem hrál jen v několika, ale byla v nich vždycky výborná atmosféra. Takže určitě doražte, bude to velký!“ láká Pokáč.

  Pokáč

  Pokáč


  Aby se snáze posoudilo, kdo ze tří rivalů se má stát vítězem, nabádají kapely své fanoušky, aby přišli oblečení do triček jednotlivých kapel. Kdo tento merchandise nevlastní, bude si jej moci zakoupit na všech zastávkách. Koupí navíc přispěje na nadaci Radost dětem.

  “Hodně koncertujeme a potkáváme se s lidmi. Na téhle cestě nás často zasáhnou i osudy našich fanoušků, kterým se snažíme vždy pomoci, podpořit je nebo jinak jim ulehčit situaci. Pomoc lidem je součást filosofie života kapely. Protože kluci z Radečků i Pokáč jsou na tom úplně stejně, rozhodli jsme se část zisku z turné věnovat na nákladnou léčbu dětí s vzácnou a nepříjemnou nemocí Ichtyózou,” dodává zpěvák UDG Petr Vrzák.

  Fotogalerie

  Dvě vstupenky na libovolný koncert z tohoto turné můžeš vyhrát, když odpovíš na jednoduchou otázku.

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Rivalové tour:

  3. 11. Čelákovice KD

  4. 11. Liberec Bunkr

  10. 11. Pardubice Žluťák

  11. 11. Rychnov nad Kněžnou Dance pivovar

  17. 11. Český Krumlov Fabrička

  18. 11. Písek Divadlo pod Čarou

  23. 11. Brno Metro

  24. 11. Valašské Meziříčí M-klub

  25. 11. Frýdek Místek Stoun

  1.12. Zábřeh KD

  2. 12. Nový Jičín MC Drago

  15. 12. Ústí nad Labem Music pub Doma

  16. 12. Chlumec nad Cidlinou Sokolovna

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:18 27. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 13
   SUPER
  • 13
   WTF
  • 13
   FAIL
  • 13
   OMG
  • 11
   LOVE
  • 10
   LOL

  Související