Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Těhotenství | foto: 

  SOUTĚŽ: Vyhraj přípravky Elasti-Q a strie tě již strašit nebudou

  Snad každá žena ví, přestože by asi raději nevěděla, co to jsou strie. Jeden z nejčastějších kosmetických problémů, který trápí ženy bez ohledu na věk, typ postavy a počet dětí. Soutěž s Óčkem o Elasti-Q Exclusive tělový krém proti striím a Elasti-Q Original krém k prevenci strií a postav se striím čelem.
  Snad každá žena ví, přestože by asi raději nevěděla, co to jsou strie. Jeden z nejčastějších kosmetických problémů, který trápí ženy bez ohledu na věk, typ postavy a počet dětí. Soutěž s Óčkem o Elasti-Q Exclusive tělový krém proti striím a Elasti-Q Original krém k prevenci strií a postav se striím čelem.

  ČTI TAKÉ: BEZ FANOUŠKŮ BY NEUDĚLAL ANI KROK! HARRY STYLES SE SVĚŘIL, CO PRO NĚJ ZNAMENÁ ŽENSKÉ PUBLIKUM!

  Těhotenství


  Strie vznikají, když elastická vlákna pod povrchem kůže nezvládnou tlak rozpínání horní vrstvy pokožky a popraskají. Trhlinky, které takto vzniknou jsou strie, nebo také pajizévky. Nejčastěji je vyvolá výrazná tělesná proměna, jako těhotenství, obezita nebo rychlý úbytek váhy, ale mohou se objevit už i v pubertě. Nejčastěji se vyskytují na bocích, břiše, hýždích, stehnech a prsou. Nejprve zaregistrujete růžové až červenofialové proužky tvořící se kolmo ke směru, kterým se pokožka roztahuje. Jizvičky postupně blednou, ale nikdy zcela nezmizí a postižená místa ztrácí skoro zcela svou elasticitu.

  Těhotenství


  K prevenci strií jenejlepší vyvarovat se váhovým skokům a následným Jojo efektům, dodržovat správnou životosprávu a vyhýbat se stresu. Pokožku je vhodné navíc masírovat a promazávat vhodným krémem, ideálně několikrát denně. Tělový krém Elasti-Q® Original se zaměřuje přímo na problematiku prevence strií a usnadňuje rychlý návrat k plochému a pevnému bříšku. Díky 6 účinným látkám, kyselině hyaluronové, elastinu, vitaminu E a D-panthenolu, pupečníku a kozinci pomáhá zvyšovat elasticitu kožních vláken a poskytuje efektivní pomoc v boji proti striím. Navíc má příjemnou vůni a snadno se roztírá.

  Pokud strie již máš, lze nepříjemnou situaci výrazně vylepšit zábaly, které pokožku intenzivně vyživují a podporují tvorbu kolagenu a kvalitními krémy. Maminkám se výborně osvědčil krém Elasti-Q® Exclusive. Doporučuje se používat i po porodu, jelikož pomáhá eliminovat strie již vzniklé. Účinné látky pomáhají pokožce zůstat krásně hladkou. D-panthenol hydratuje, elastin dodává kůži pružnost, vitamin E pomáhá chránit buňky proti stárnutí a kyselina hyaluronová dodává pokožce mladistvý vzhled.

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Krém na strie

  Značka Elasti-Q je ověřena tisícem spokojených maminek. Víc najdeš tady.

  VYHRAJ PŘÍPRAVKY ELASTI-Q A STRIE TĚ JIŽ STRAŠIT NEBUDOU

  Na otázky můžete odpovídat od 16. října 2017 do 19. října 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Elasti-Q Exclusive tělový krém proti striím a Elasti-Q Original krém k prevenci strií získají čtyři výherci, jejichž správná odpověď přijde 50., 75., 100. a 115. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.