Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Michal Hrůza / Sám se sebou | foto: facebook

  SOUTĚŽ! VYHRAJ NOVOU DESKU MICHALA HRŮZY - SÁM SE SEBOU!

  Jeden z nejúspěšnějších zpěváků a autorů současnosti Michal Hrůza po třech letech vydává emocemi nabitou desku Sám se sebou! Zapoj se do soutěže a vyhraj!
  Jeden z nejúspěšnějších zpěváků a autorů současnosti Michal Hrůza po třech letech vydává emocemi nabitou desku Sám se sebou! Zapoj se do soutěže a vyhraj!

  ČTI TAKÉ: JAKO PÁN! TENHLE PRŮMĚRNEJ KLUK SPAL S VÍCE CELEBRITAMI NEŽ TAYLOR SWIFT!

  Michal Hrůza / Sám se sebou

  Michal Hrůza / Sám se sebou

  Zpěvák a vyhledávaný skladatel Michal Hrůza slaví 20 let na české hudební scéně. K „narozeninám“ si nadělil desku „Sám se sebou“ a koncertní turné po českých a moravských zámcích, na které pozval řadu svých hudebních přátel.

  Nové album vyšlo minulý pátek 19. května a hned v sobotu 20. května jej zpěvák se svoji kapelou pokřtil na Státním zámku Sychrov. Velmi očekávané album úspěšného zpěváka a skladatele vychází tři roky po koncepční desce DEN. Podle prvotních reakcí se jedná o jednu z nejsilnějších nahrávek zpěvákovi kariéry. Deset písní Michala Hrůzy je mimo jiné o uvědomění si, že nic není černé nebo bílé.

  Michal Hrůza - Pro Emu:


  Album vnímavým posluchačům odhalí i nový pohled do zpěvákova nitra, které zůstávalo doposud spíš ukryto. Sled událostí a z toho vyplývající emotivnější způsob vnímaní světa, posunuli jeho tvorbu zase o několik kroků dál.

  „Sám se sebou je stav, který je dobré někdy zažít. Často jsme v kolotoči, že kolikrát ani nevíme, co je správně a co není správně. Toto album je o tom, co člověk může prožívat, když je sám se sebou a má čas věci promyslet a vycítit,“ popisuje Hrůza leitmotiv alba.

  Michal Hrůza - Sněhulák:  Kromě autorské stránky se Michal podílel také na produkci spolu s Michalem Šenbaurem. Vedle nových písní, které rezonují a nabízejí prostor k zamyšlení, na albu zároveň nechybí stejnojmenné hity z filmů Padesátka, Pro Emu a studiová verze skladby Sázava z nové české komedie Špunti na vodě režiséra Jiřího Chlumského. Vzhledem ke svému pověstnému citu písničkáře a současně zkušeného tvůrce hitů, kterých má na svém kontě již bezpočet, je Michal vyhledávaným filmovým autorem.

  Za jeden z vrcholů alba lze bezpochyby označit píseň Optimista. „Optimismus předpokládá štastný konec a já se optimistou cítím být,“ vysvětluje Hrůza. Další zajímavostí je, že za námětem skladby s názvem První a poslední stojí stejnojmenná báseň známého herce Jiřího Dvořáka.

  Michal Hruza - Zakázané uvolnění:


  U Michala Hrůzy se už stalo nepsaným pravidlem, že na každé album vytvoří duet s některou českou zpěvačkou. Po Lence Dusilové, Anetě Langerové, Katce Knechtové a Kláře Vytiskové, zpěvák oslovil éterickou Olgu Königovou z kapely Ille. Společně nazpívali skladbu Na rozcestí. Ta je zároveň album avizující singlovou novinkou, k níž vzniká videoklip.

  „Měl jsem štěstí, že jsem na několika posledních albech mohl mít duet s našimi mimořádnými zpěvačkami. Píseň Na rozcestí je symbolem nerozhodnosti. Někdy nevíme, jestli jít nebo se obrátit. Podlehnout, nebo se zachránit. Přijít na to, kudy se vydat na rozcestí, je tajemství, na které si každý musí přijít sám,“ poodhaluje téma skladby její autor Michal Hrůza a Olga Königová s úsměvem dodává: „S Michalem nás seznámil společný kamarád a z této spolupráce mám vážně radost. Nejvíc mě baví refrén písně, v tom místě se to vždycky hezky rozsvítí. Baví mě, jak naše hlasy zní dohromady a těším se, až si na Zámcích dáme společnou premiéru naživo.“

  Koncertní šňůra s názvem Hrůza na zámku bude dosud největší tour v hudební historii Michala Hrůzy. Odstartuje 20. května na Státním zámku Sychrov, 27. května se Michal Hrůza s kapelou představí fanouškům na západočeském zámku Zbiroh, 3. června na Státním zámku Valtice a 17. června na Státním zámku Telč.

  Bohatým odpoledním programem pro celou rodinu, který startuje už ve 14 hodin, provede herec Marek Taclík. Hlavními hosty tour budou Mňága a Žďorp, Tata Bojs, Anna K., Thom Artway, Jan Budař a mladá talentovaná kapela Naděje.

  Výherci:

  Sára Myšková

  Martin Plechata

  Lucie Poustková

  Soutěžní formulář najdeš TADY.

  via GIPHY


  SOUTĚŽ! VYHRAJ NOVOU DESKU MICHALA HRŮZY - SÁM SE SEBOU!

  Na otázky můžete odpovídat od 24. května 2017 do 30. května 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  CD MIchala Hrůzy - Sám se sebou získají výherci, jejichž správná odpověď přijde 10., 50. a 80. v pořadí! Výherci budou zkontaktováni na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.