Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Pořádná porce zábavy / Majk Spirit | foto: KFC / Instagram

  Soutěž! Vyhraj meet & greet s Majkem Spiritem na akci Pořádná porce zábavy!

  Máme pro tebe a tvůj doprovod jedinečnou příležitost, potkat se osobně s Majkem Spiritem, pokecat si, vyfotit se a získat občerstvení od KFC! Zapoj se a vyhraj!
  Máme pro tebe a tvůj doprovod jedinečnou příležitost, potkat se osobně s Majkem Spiritem, pokecat si, vyfotit se a získat občerstvení od KFC! Zapoj se a vyhraj!

  ČTI TAKÉ: POZOR, DŮLEŽITÉ! AKTUALIZUJ SI ÓČKO APLIKACI! MĚJ VŠECHNY ÓČKA POHROMADĚ!

  Pořádná porce zábavy / Majk Spirit

  Pořádná porce zábavy / Majk Spirit

  Co: Pořádná porce zábavy!
  Kdy: 20. září 2017, 15:00-22:00
  Kde: Střelecký ostrov, Praha
  Vstup: ZDARMA

  Vystoupí:
  Majk Spirit | Pavel Callta | Monika Bagárová | Jakub Děkan

  Doprovodný program:
  Exhibice parkouristů a extrémních sportů | U rampa Zabil.cz | Fotokoutek | Virtual reality

  Ještě něco navíc:
  Kreativní workshopy a projížďky luxusním motorovým člunem

  Moderátor: MatYes
  DJ: Roxtar
  Special guest: Johny Valda

  Facebook událost: TADY.

  via GIPHY


  20. září tě na Střeleckém ostrově v Praze čeká Pořádná porce zábavy! Akci pořádá ÓČKO ve spolupráci s KFC. Vystoupí tu řada hvězd a vstup je zdarma!

  ÓČKO a KFC si pro tebe znovu přichystali odpoledne plné výborné hudby, chutného jídla a mnoha dalšího. Majk Spirit, Pavel Callta, Monika Bagárová a Jakub Děkan se postarají o nálož muziky!

  Externí obrázek


  Uvidíš ale taky exhibici parkouristů a extrémních sportů, nebude chybět fotokoutek, virtuální realita, kreativní workshopy, v areálu bude U-rampa a zažít můžeš i projížďku luxusním motorovým člunem. Speciálním hostem bude Johnny Valda. Za Óčko tu bude moderátor MatYES či skvělý DJ ROXTAR.

  Soutěž! Vyhraj meet & greet s Majkem Spiritem na akci Pořádná porce zábavy! Soutěžní formulář najdeš tady!


  VIDEO: Podívej se, jak to vypadalo minulý rok!  VIDEO: Johny Valda zve na Pořádnou porci zábavy:


  „Určitě Vám rozdám podpisy, fotky a společně si můžeme vyzkoušet skvělé workshopy! Budu se těšit! Věřím, že se sejdeme v hojném počtu, tak sdílej a všude tuto akcičku šiř!“

  ČTI TAKÉ: HRA O TRŮNY: SLAVNÍ HERCI A JEJICH LÁSKY V OPRAVDOVÉM ŽIVOTĚ! KDO S KÝM ŽIJE NEBO RANDÍ?

  SOUTĚŽ! VYHRAJ MEET & GREET S MAJKEM SPIRITEM NA AKCI POŘÁDNÁ PORCE ZÁBAVY!

  Na otázky můžete odpovídat od 14. září 2017 do 18. září 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Autor 50. správné odpovědi získává pro sebe a svůj doprovod (= + 1 osoba) meet and greet s Majkem Spiritem na akci KFC Pořádná porce zábavy, která se uskuteční 20. září na Střeleckém ostrově v Praze. Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.