Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ! VYHRAJ 5X 2 VSTUPY NA Vodafone YOUFEST: YOUTUBERING, GAMING, LIFESTYLE, FRESH FOOD!

  30. srpna 2016 9:18
  Užij si babí léto na Vodafone YOU FEST, který už 17. září přinese Prima COOL a ÓČKO!

  První ročník multižánrového festivalu, který cílí na všechny věkové skupiny, přinese rozmanitou škálu zábavy.

  Vodafone YOU FEST na Facebooku najdeš tady!

  Vodafone YOU FEST 2016

  Vodafone YOU FEST 2016

  „Prostor Průmyslového paláce bude rozdělen na několik tematických zón. V jedné části vystoupí nejoblíbenějších mladí čeští a slovenští hudební interpreti a populární youtubeři, ale připravujeme i workshopy, gaming a food zónu,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha s tím, že tento festival myslí nejen na mladé diváky, ale i na jejich rodiče. Pro ně jsou připraveny relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší. Zkrátka – i když vyrazí celá rodina, tak se nikdo nebude nudit.

  Vodafone YOU FEST 2016

  Vodafone YOU FEST 2016

  Pravé křídlo Průmyslového paláce bude v sobotu 17. září od 11 do 21 hodin patřit nejen vystoupením těch nejznámějších českých youtuberů, ale především hudbě.

  #jetovtobe

  #jetovtobe

  Na jejím výběru se podílelo právě ÓČKO. „Hrajeme hudbu populárních mladých zpěváků a kapel. Ukazujeme jejich život. Žijeme s youtubery. Komentujeme módu, životní styl, trendy. A teď to všechno dohromady ukážeme naživo na jednom místě. A děláme to pro Vás. Váš festival,“ říká Štěpán Wolde, generální ředitel ÓČKA.

  Majk Spirit - Primetime


  Vystoupí Majk Spirit + H16, SLZA, Monika Bagárová, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light & Love, Štěpán Urban, Martin Harich a další.

  Slza - Vstříc nekonečnům


  Mezi hudebními vystoupeními budou pódiu vládnout nejžádanější čeští youtubeři NejFake, GetTheLouk, Fallenka, DeeThane, SterakDary, Martin Rota a další. „Hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli spojit značku Vodafone s YOU FESTem, je náš koncept #jetovtobě, kterým chceme podpořit mladou generaci a dodat jim kuráž, aby se nebáli jít v životě za svým a dělat to, po čem touží.

  #jetovtobě - Vodafone


  Tento festival je unikátní v tom, že kombinuje hudbu, youtubering, gaming a fashion, a spojuje tak všechny influencery a youtubery, se kterými v naší kampani #jetovtobě spolupracujeme. Návštěvníci festivalu díky tomu uvidí své idoly v jeden den na jednom místě,“ říká manažerka pro řízení značky a kampaní společnosti Vodafone Vladimíra Doleželová.

  Ben Cristovao & The Glowsticks - ASIO


  Centrální část Průmyslového paláce představí gaming zone, kde se návštěvníci mohou utkat v turnaji v HearthStone a užít si nejnovější gadgety a technické vychytávky. Připraveny jsou i workshopy s idoly mladé generace, jako například s Šárkou Pančochovou a Benem Cristovaem.

  Levé křídlo Průmyslového paláce bude zaměřeno na starší návštěvníky a rodiče. Připravena pro ně je relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší v rámci dětského pásma Primáček.

  Akci připravila agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

  Pokud nevyhraješ, nezoufej! Lístky kupuj například na ticketportal.cz!

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ TADY!  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 9:18 28. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

  • 21
   LOVE
  • 14
   SUPER
  • 10
   LOL
  • 10
   FAIL
  • 9
   WTF
  • 9
   OMG


  Související