Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Vodafone YOU FEST | foto: Vodafone YOU FEST

  Soutěž! Vyhraj 5x 2 vstupy na Vodafone YOU FEST! Koncerty, Youtubeři, gaming, lifestyle, fresh food!

  ÓČKO a Prima COOL pro tebe připravili druhý ročník nadupaného festivalu Vodafone YOU FEST, který se koná 30. září 2017 a je naprosto jedinečným spojením hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, food a také fashion festivalu v prostorách Průmyslového paláce na pražském Výstavišti!
  ÓČKO a Prima COOL pro tebe připravili druhý ročník nadupaného festivalu Vodafone YOU FEST, který se koná 30. září 2017 a je naprosto jedinečným spojením hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, food a také fashion festivalu v prostorách Průmyslového paláce na pražském Výstavišti!

  ČTI TAKÉ: NADUPANÝ KÁRY, KTERÝ BUDEŠ MOCT VIDĚT NA VODAFONE YOU FEST UŽ PŘÍŠTÍ SOBOTU!

  Vodafone YOU FEST 2017

  Vodafone YOU FEST 2017

  Vodafone YOU FEST 2017

  Souhrnné informace:

  • Co? Vodafone YOU FEST 2017
  • Kdy: 30. 9. 2017
  • Kde: Výstaviště Holešovice, Praha, Průmyslový palác
  • Začátek: 11:00
  • Konec: 02:00 (po půlnoci)
  • Oficiální událost najdeš na FB tady!
  • Vstupné: 199 Kč – 10 000 Kč

  VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ ZDE:

  GO OUT + Ticketportal

  !SUPERVIP! vstupenky = Fullpass do SUPERVIP zóny s unikátním výhledem, komplet jídlem, pitím a MEET ‚N‘ GREET s umělci v zákulisí! Velmi omezené množství vstupenek!

  Vodafone YOU FEST

  Vodafone YOU FEST

  Sobota 30. září 2017 bude patřit Vodafone You Festu! Druhý ročník festivalu, který nabízí spojení hudby, youtuberů, gamingu, fresh food festivalu a letos také výrazně rošířenou fashion&beauty zone, se uskuteční v Průmyslovém paláci.

  Prostor Průmyslového paláce bude rozdělen na několik tematických zón. V jedné části vystoupí nejoblíbenějších mladí čeští a slovenští hudební interpreti a populární youtubeři, ale připravují se stejně jako minulý rok i workshopy, gaming a food zóna.

  Vodafone YOU FEST

  Vodafone YOU FEST

  Festival myslí nejen na mladé diváky, ale i na jejich rodiče. Pro ně jsou připraveny relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší. Zkrátka – i když vyrazí celá rodina, tak se nikdo nebude nudit!


  Pravé křídlo Průmyslového paláce bude v sobotu 30. září od 11 hodin patřit především hudbě a koncertům, ale nebudou chybět ani vystoupení těch nejznámějších českých youtuberů.

  Videopozvánky / Vodafone YOU FEST

  Videopozvánky / Vodafone YOU FEST

  Na návštěvníky opět čekají hudební vystoupení jako Ego Special Show feat. Rytmus, Paulie Garand, Dj Wich, Monika Bagárová, Jofre, kapela Slza, Sebastian, Celeste Buckinghem, Pavel Callta, Blakkwood, Naděje a další.

  V gaming zone budou mít možnost si jako první v ČR zahrát FIFA a NHL 2018, vidět finále cool herní ligy a potkat se s těmi nejlepšími hráči a streamery z Česka a Slovenska.

  Festival letos rozšiřuje fashion&beauty zone, která nabídne i molo a módní přehlídku, koutek pro ženy i muže Nebude chybět ani fresh food festival.

  Pokud nevyhraješ, nezoufej! VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ ZDE.

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ TADY!

  Vodafone YOU FEST

  Vodafone YOU FEST

  SOUTĚŽ! VYHRAJ 5X 2 VSTUPY NA VODAFONE YOU FEST! KONCERTY, YOUTUBEŘI, GAMING, LIFESTYLE, FRESH FOOD!

  Na otázky můžete odpovídat od 22. září 2017 do 27. září 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Autor 100., 200., 300., 400. a 500. správné odpovědi získává pro sebe a svůj doprovod (= + 1 osoba) vstup na Vodafone YOU FEST, který se uskuteční 30. září v Praze. Výherci budou zkontaktováni na základě údajů uvedených ve formuláři.

  PORADATEL
  Poradatelem souteže je spolecnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSC 150 00, IC: 26509911, zapsané v obchodním rejstríku vedeném Mestským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Spolecnost Stanice O, a.s., je clenem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚCASTI
  Úcastník souteže (dále jen „úcastník“ nebo „soutežící“): Osoba, která je obcanem Ceské nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydlište a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Prihlášením do souteže, prípadne nahráním fotografie na instagramový profil zpusobem níže uvedeným, vyjadruje úcastník souhlas s temito podmínkami. Souteže se nemohou zúcastnit zamestnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této souteže.

  UDELENÍ PRÁV A ODPOVEDNOST
  Každý úcastník poskytuje poradateli absolutní právo upravovat, pozmenovat, zverejnovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádrení, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly úcastníkem poskytnuty ve spojení se souteží, a to prostrednictvím libovolného média, jakýmkoli zpusobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím úcastníkem poskytnutých materiálu se vztahuje i na komercní a marketingové úcely.

  V prípade, že bude úcastník porizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovnež souhlasit s podmínkami souteže, které se na ne mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledne osobních údaju a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpecit úcastník.

  Úcastník rovnež odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným zpusobem porušovat právní predpisy, nebude zjevne urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno poradatele resp. jeho produktu. V prípade, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno poradatele, vyzve poradatel úcastníka k jejímu odstranení, címž není dotcena odpovednost úcastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJU
  Prihlášením do souteže vyjadruje její úcastník souhlas se zverejnením svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od úcastníka, vyjma dat verejne dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ne ochrana podle zákona c. 101/2000 Sb. o ochrane osobních údaju. Úcastí v souteži dává soutežící souhlas se zpracováním osobních údaju. Osobní údaje nebudou predávány tretím osobám, budou použity pro úcely zpracování souteže a budou zapracovány po dobu souteže. Rozsah zpracovaných údaju vyplývá z rozsahu poskytnutých údaju úcastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTEŽE A PROHLÁŠENÍ PORADATELE
  Poradatel souteže si vyhrazuje právo pravidla souteže kdykoli zmenit, soutež zkrátit, prodloužit ci bez náhrady ukoncit, a to v prubehu celého trvání souteže. Pokud úcastník poruší tyto podmínky, muže být poradatelem bez dalšího vyloucen ze souteže, címž není dotceno právo poradatele na náhradu škody ci jiné právní kroky k ochrane jeho oprávnených zájmu. Vyloucení ze souteže nemá vliv na již udelené souhlasy úcastníka dle techto podmínek.

  Výsledky souteže jsou konecné, bez možnosti odvolání. Úcast v souteži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konecné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci poradatele.

  Poradatel nese odpovednost pouze za úhradu tech daní a poplatku, ke kterým je ze zákona povinen, vcetne úhrady srážkové dane, nebude-li plnení od dane osvobozeno. Poradatel nenese odpovednost za jakékoliv dane ci poplatky, které by mohly vzniknout na strane úcastníka souteže. Úcastník souteže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potrebné poradenství ohledne daní.
  Poradatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly zpusobeny porušením právních povinností ze strany poradatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.