Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • SOUTĚŽ: Vyber prádlo podle postavy a vyhraj luxusní dárky s pořadem Do krajek!

  19. prosince 2017 21:08
  Mohlo by se zdát, že typ vaší postavy nemá žádný vliv na to, jaké spodní prádlo si vyberete, ale opak je pravdou. Spodní prádlo totiž dokáže divy. Dokáže přidat tam, kde chybí, ubrat naopak tam, kde přebývá. Po čem byste se tedy měla dívat?

  ČTI TAKÉ: POZOR, SPOILER! 10 ZAJÍMAVOSTÍ O DVOJCE FANTASTICKÝCH ZVÍŘAT!

  Do krajek


  To úplně nejzákladnější je vědět, jakou velikost spodního prádla potřebujete, a pak také jaký typ postavy máte. A tím teď nemyslím, jestli jste štíhlá, nebo silnější, ale jestli jste jablko, hruška, přesýpací hodiny nebo obrácený trojúhelník.

  Nejdříve k té správné velikosti. I když si myslíte, že nosíte celý život správnou velikost spodního prádla, udělejte si schválně takový malý test, zabere vám jen chvilinku. Zajděte na poradnu Astratex, vyplňte tam své míry a uvidíte, co vám vyjde za velikost. Možná zjistíte, že celou dobu nosíte nepadnoucí prádlo.

  Do krajek


  A teď k těm typům postavy. Vezměme si to pěkně popořádku.

  Přesýpací hodiny – střední až větší prsa, štíhlý pas, oblé boky a silnější nohy nebo vyčnívající zadeček. Vy byste měly sáhnout po vysokých kalhotkách do pasu, které podpoří váš „pin-up“ look. Protože máte optimální velikost dekoltu, nemusíte v něm nic zakrývat ani ho „podporovat“, klidně ho ukažte a vyberte si krajkovou podprsenku.

  Obrácený trojúhelník – široká ramena, střední až větší prsa, standardní pas, úzké boky a dlouhé nohy. Pokud máte větší prsa, měla byste sahat po podprsence s kosticí, která prsům dodá potřebnou oporu. Určitě se vyvarujte kouskům s vycpávkami, ve vašem případě to není potřeba. Co se kalhotek týče, zkuste ty s vysokým střihem nebo bokové.

  Do krajek


  Véčko
  – postava je sportovní, ramena jsou širší než boky a pas je prakticky nevýrazný. Pokud chcete své postavě dodat na ženskosti, vybírejte podprsenku s push-up efektem. Přidat můžete také v partii boků. Když zvolíte modely, které jsou širší na bocích, přidáte tak opticky na objemu boků.

  Hruška – to jsou úzká ramena, menší poprsí, užší pas, plná stehna. Už jste někdy zkoušely půl a čtvrtkošíčkové podprsenky? Vytvoří vám plnější prsa. A pokud chcete trochu upozadit své boky, vyzkoušejte šortkové kalhotky, které zaručí plné zakrytí .

  Do krajek


  Jablko
  – postava s plnými prsy i boky a nevýrazným pasem. Rozhodně uděláte dobře, když sáhnete po podprsence, která prsa pozvedne a dodá jim kulatého tvaru. V oblasti spodního prádla sahejte po těch do pasu, tzv. „bridgetjonesovkách“, které zakryjí spodní partie bříška.

  „Ale ať už si, milé dámy, vyberete cokoliv, důležité je hlavně to, abychom se líbily – především samy sobě,“ říká Kateřina Wohlmann Votavová.

  Do krajek


  Chcete vyhrát poukázku na značkové spodní prádlo Astratex v hodnotě 1500 Kč, balíček luxusní anglické kosmetiky Grace Cole nebo doplněk stravy NADRA IN? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku!

  Vyhraj poukázku na nákup prádla Astratex

  Vyhraj poukázku na nákup prádla Astratex

  Grace Cole

  Grace Cole

  NadraIN

  NadraIN

  Soutěžní formulář najdete zde.


  Kdo je Kateřina Wohlmann Votavová?

  Kateřina Votavová

  Kateřina Votavová


  Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

  Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

  DO KRAJEK

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 21:08 18. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 11
   LOVE
  • 9
   SUPER
  • 9
   LOL
  • 9
   WTF
  • 9
   FAIL
  • 9
   OMG

  Související