Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • GC Earl Grey & Orange Blossom | foto: 

  SOUTĚŽ: Vánoce s blíží! Vyhraj s Óčkem luxusní dárky od Grace Cole!

  Ještě nevíš, co dát pod stromeček svojí přítelkyni, sestře, mamince nebo babičce? S Óčkem teď můžeš vyhrát dárek, který zaručeně potěší každou ženu!
  Ještě nevíš, co dát pod stromeček svojí přítelkyni, sestře, mamince nebo babičce? S Óčkem teď můžeš vyhrát dárek, který zaručeně potěší každou ženu!

  ČTI TAKÉ: HEREC ZE SERIÁLU UPÍŘÍ DENÍKY VYSTOUPÍ NA KONCERTĚ V PRAZE! BUDEME U TOHO!

  GC Earl Grey & Orange Blossom

  GC Earl Grey & Orange Blossom


  Anglická tělová kosmetika Grace Cole je na trhu více než 10 let. Vychází z přesvědčení, že každá žena si zaslouží každodenní příjemný pocit půvabu.

  GC Cedarwood & Lime Blossom

  GC Cedarwood & Lime Blossom


  Kouzelný pocit pohody a relaxace po každodenním stresu v horké koupeli nebo příjemné sprše, to podtrhují sametové vůně této značky.

  GC Elderflower, Cassis & Lemon Blossom

  GC Elderflower, Cassis & Lemon Blossom


  Sortiment zahrnuje nejen pěny do koupele, sprchové gely a tělové krémy, ale i péči o ruce a nehty. Víc najdeš na www.gracecole.cz.


  GC Velvet Rose & Rasberry

  GC Velvet Rose & Rasberry

  GC Warm Vanilla & Fig

  GC Warm Vanilla & Fig

  GC Wild Fig & Cranberry

  GC Wild Fig & Cranberry  Dámská sada koupelové kosmetiky The Luxury Bathing provoní vaši pokožku příjemnou vůní a zanechá ji hebkou, hydratovanou a svěží díky výtažkům z Earl Greye a pomerančového květu. A právě tuto sadu můžeš vyhrát!

  S Óčkem můžete vyhrát dámskou koupelovou sadu Grace Cole Earl Grey a pomerančový květ 2-dílnou


  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Grace Cole

  Vánoce s blíží! Vyhraj s Óčkem luxusní dárky od Grace Cole!

  Na otázky můžete odpovídat od 27. listopadu 2017 do 2. prosince 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Koupelovou sadu GRACE COLE EARL GREY a pomerančový květ získá pět výherců, jejichž správná odpověď přijde 50., 75., 100., 115. a 130. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.