Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Ocutein | foto: 

  Soutěž s Óčkem a dopřej svým očím úlevu díky očním kapkám Ocutein Sensitive

  Seš každý den až do noci na počítači? Bez facebooku a instáče nedáš ani ránu a z neustálého čekování mobilu se ti už dělají mžitky před očima? Nebudeme ti udělovat rodičovské rady, že máš všechno vypnout a jít spát. Místo toho ti dáme řešení! Soutěž s Óčkem o zvlhčující oční kapky Ocutein® Sensitive a dopřej svým očím úlevu.
  Seš každý den až do noci na počítači? Bez facebooku a instáče nedáš ani ránu a z neustálého čekování mobilu se ti už dělají mžitky před očima? Nebudeme ti udělovat rodičovské rady, že máš všechno vypnout a jít spát. Místo toho ti dáme řešení! Soutěž s Óčkem o zvlhčující oční kapky Ocutein® Sensitive a dopřej svým očím úlevu.

  ČTI TAKÉ: HVĚZDY SERIÁLU RIVERDALE: LILI REINHART SI INTIMNĚ VYSTŘELILA Z COLEA SPROUSE!

  Ocutein


  Ranní kontrola Facebooku, dopolední práce na počítači ve škole, odpoledne hodit na Instagram vychytané fotky a pak do noci sledovat oblíbené seroše. Tvůj denní program se prostě neustále točí kolem nějakého displeje. Monitory jsou sice stále kvalitnější, ale i přesto máš každý večer oči jako v ohni a pytle jako křeček? Všechny tyto aktivity totiž vedou k únavě očí, jež se projevuje podrážděním a vysoušením rohovky. Řešení představuje dlouhý a kvalitní spánek či pestrá strava plná vitaminu A. Že už tohle víš, protože ti to rodiče neustále opakují? Dobře! Jdi na to trošku jinak a dopřej svým očím zaručenou úlevu teď hned.

  Ocutein

  Vyzkoušej zvlhčující oční kapky Ocutein® Sensitive z prémiové řady Da Vinci Academia, jež poskytnou tvým podrážděným a začervenalým očím okamžité zklidnění a dlouhodobou úlevu.

  A proč zrovna Ocutein® Sensitive?

  Jedinečnost těchto kapek spočívá především v tom, že jako jedny z mála zdravotnických prostředků používají dvojkombinaci lubrikačních a hydratačních látek. Díky tomu se kapky se pomaleji vyplavují z očního prostředí a prodlužuje se tak jejich účinnost. Kapky jsou na bázi lidských slz, což zajišťuje jejich 100% funkčnost a výbornou snášenlivost. Ocutein® Sensitive jsou vhodné i pro řidiče, jejichž oči dostávají v autě zabrat, a pro všechny, kdo nosí kontaktní čočky a mají problémy s jejich vysušováním a následným řezáním.

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ ZDE.

  OCUTEIN® SENSITIVE

  Soutěž s Óčkem a vyhraj zaručenou úlevu pro tvé oči v podobě očních kapek Ocutein® Sensitive. Součástí výherního balíčku je i doplněk stravy Ocutein® Brillant Lutein 25 mg, z prémiové řady Da Vinci Academia, s maximálním množstvím luteinu pro maximální a dlouhodobý účinek. Více informací o obou produktech si přečti zde.

  Soutěž s Óčkem a dopřej svým očím úlevu díky očním kapkám Ocutein Sensitive

  Na otázky můžete odpovídat od 4. prosince 2017 do 8. prosince 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Kapky Ocutein Sensitive a doplněk stravy Ocutein Brillant Lutein z prémiové řady Da Vinci Academia získají čtyři výherci, jejichž správná odpověď přijde 50., 75., 100. a 115. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.