Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ: Posílej cool fotky z cest na instáč a vyhraj Instax SQUARE SQ6!

  29. července 2018 20:59
  Posílej na Instagram fotky, jak si užíváš prázdnin a můžeš vyhrát instantní čtverec ve stylovém obalu Instax SQUARE SQ6, který nabízí automatickou úpravu expozice a kreativní režimy jako Selfie, Macro, Double exposure nebo Landscape zajišťující vždy optimální nastavení fotoaparátu.

  ČTI TAKÉ: KVÍZ: PANIC! AT THE DISCO ZBOŘIL HITPARÁDU! UKAŽ, CO O HUDEBNÍ HVĚZDĚ VÍŠ!

  Instax SQUARE SQ6


  Instax SQUARE je první analogový instax na čtvercový formát filmů, který se za poslední rok stal velmi oblíbeným. Přináší stylový, minimalistický design a jednoduché ovládání.

  Aby mohli uživatelé pohodlně zachytit jakoukoliv situaci, má kromě režimu Auto nový instax kreativní režimy Selfie, Macro, Double exposure a Landscape.

  Instax SQUARE SQ6  Instax SQUARE SQ6 bude dostupný ve třech stylových barvách Pearl White, Graphite Grey a Blush Gold. Jeho tělo má vroubkovaný povrch, který zlepšuje držení a skvěle doplňuje celkový design fotoaparátu. Kruh okolo objektivu, na kterém je umístěné praktické selfie zrcátku, má metalický povrch a ladí k barvě těla fotoaparátu.

  K instaxu SQ6 patří také tři barevné filtry blesku (oranžový/fialový/zelený). Ty při použití změní barvu celé fotografie.

  Instax SQUARE SQ6


  SOUTĚŽ probíhá od 6. 8. do 19. 8. na Instagramu: Posílej fotky, jak užíváš prázdniny, prostě cool fotky z cest, přidej: #zaplnsvetzazitky #ockoinstaxleto a můžeš vyhrát.

  20. 8. vybereme 4 nejoriginálnější fotky, které odměníme instaxem. Pokud se kontaktovaný výherce neozve do 3. září, nárok na výhru zaniká.

  Obecná pravidla soutěže najdete zde.

  instax

  Fotogalerie  Související