Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Psí sádlo | foto: 

  SOUTĚŽ: Vyhraj Psí sádlo a rýma a nachlazení tě nepřekvapí

  Při pohledu z okna a na aktuální datum v kalendáři je jasné, že krásné podzimní počasí je za námi střídají jej pořádné podzimní plískanice. Ale ruku v ruce s nimi přicházejí také kašel, rýma a nachlazení. Soutěž s Óčkem o Psí sádlo Medical Dr. Weiss a získej účinného pomocníka v boji s kašlem a nachlazením
  Při pohledu z okna a na aktuální datum v kalendáři je jasné, že krásné podzimní počasí je za námi střídají jej pořádné podzimní plískanice. Ale ruku v ruce s nimi přicházejí také kašel, rýma a nachlazení. Soutěž s Óčkem o Psí sádlo Medical Dr. Weiss a získej účinného pomocníka v boji s kašlem a nachlazením

  ČTI TAKÉ: 10 ZPŮSOBŮ, JAK POMOCT NEJLEPŠÍ KÁMOŠCE Z DEPKY!

  Psí sádlo


  Bolest hlavy, ucpaný nos, škrábání v krku a průdušky skoro doslova roztrhané kašlem jsou zcela běžným projevem tohoto nepředvídatelného počasí. Na podzim kašel každý druhý člověk a typickým pro toto období je vlhký kašel, který je doprovázen hleny a ty je potřeba dostat ven z těla.

  S vykašláváním vám pomohou bylinky, které na rozdíl od běžných léků nezatěžují oslabený organizmus. Na kašel a vykašlávání jsou zase ideální teplé obklady a potírání hrudníku mastmi, které obsahují kombinaci bylinných extraktů. Účinné látky po aplikaci masti totiž snadno pronikají do pokožky, tkáň hrudníku se tak více prokrvuje, a proto lépe vykašláváte.

  Psí sádlo

  Na potírání hrudníku se skvěle hodí zdravotnický prostředek PSÍ SÁDLO Medical Dr. Weiss®, bylinná mast vyráběná podle originální receptury, jejíž konzistence je na bázi včelího vosku a díky tomu věrně kopíruje funkci a účinek původního živočišného sádla. Navíc obsahuje směs extraktů 10 léčivých bylin, které usnadňují dýchání. Obsažená eukalyptová silice rozpouští tuhé hleny a uvolňuje ucpaný nos, tymiánová silice usnadňuje vykašlávání usazeného hlenu z dýchacích cest a usnadňuje dýchání.

  Pokud se při rýmě nevyhnete odřenému nosu, i s tímto problémem vám PSÍ SÁDLO Medical Dr. Weiss® pomůže. Mast obsahuje hydratační přísady, které dokonale pečují o pokožku. Díky optimální kombinaci a koncentraci účinných látek je navíc velmi šetrná i k citlivé pokožce malých dětí.

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Psí sádlo

  PSÍ SÁDLO Medical Dr. Weiss®, účinná bylinná mast při kašli a nachlazení.

  Soutěž o Psí sádlo a rýma a nachlazení tě nepřekvap

  Na otázky můžete odpovídat od 15. listopadu 2017 do 19. listopadu 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Psí sádlo Medical Dr. Weiss získají čtyři výherci, jejichž správná odpověď přijde 50., 75., 100. a 115. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.