Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • trend IT UP / dm | foto: dm

  TREND IT UP! NOVÁ DM ZNAČKA DEKORATIVNÍ KOSMETIKY! SOUTĚŽ O KOSMETICKÉ BALÍČKY!

  Přijďte do dm a vyzkoušejte nové produkty dekorativní kosmetiky trend IT UP! Nová značka trend IT UP se inspiruje mezinárodními módními a beauty trendy a nabízí pečlivě vybrané barvy a inovativní produkty!

  Značka trend IT UP osloví všechny ženy, které milují módu a kosmetiku, ale nechtějí podléhat žádnému diktátu! Produkty značky trend IT UP se mohou stát nedílnou a důležitou součástí při vytváření originálního stylu každé ženy, která chce být každý den někým jiným.

  trend IT UP od dm

  trend IT UP od dm

  Pečlivě vybrané luxusní složení přípravků a pestrá škála barev i nude odstínů – to je trend IT UP, nová privátní značka dekorativní kosmetiky z dm. Exkluzivně ve všech prodejnách dm již koncem září.

  trend IT UP od dm

  trend IT UP od dm

  Prohlédněte si všechny produkty nové značky trend IT UP!

  Inovativní složení obohacené o speciální látky bude nejen zkrášlovat, ale i rozmazlovat každou ženu. Vybírejte z komplexní palety dekorativních produktů na tvář, oči, rty, ale i obočí a nehty.

  trend IT UP od dm

  trend IT UP od dm

  FB: dm drogerie markt Česká republika

  Právě péči o nehty věnuje nová dm značka zvláštní pozornost. O krásné ruce se postarají přípravky, jako je peeling na nehtovou kůžičku, korektor laku, vyživující olej či speciální séra. Zákaznicím nabízí tato značka laky na nehty mnoha druhů i odstínů. trend IT UP nezapomíná ani na hit této sezóny: konturování!

  trend IT UP: Be a Voice. Not an Echo.

  trend IT UP od dm

  trend IT UP od dm

  Sledujte nový pořad Trendy tuning s Terez! Na první díl se můžete těšit tento čtvrtek 22. 9. v 15 hodin na ÓČKU!

  trend IT UP / dm

  trend IT UP / dm

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ TADY!

  SOUTĚŽ O KOSMETICKÉ BALÍČKY TREND IT UP OD DM!

  Na otázky můžete odpovídat od 22. září 2016 do 28. září 2016

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Kosmetický balíček obsahující produkty značky trend IT UP od dm získají autoři 100. a 150. odpovědi! Výherci budou zkontaktováni na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1. 1. 2016.