Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Taneční festival Mácháč | foto: NRG production

  SOUTĚŽ O 5x2 VSTUPY NA NEJVĚTŠÍ DOMÁCÍ TANEČNÍ OPEN AIR FESTIVAL: MÁCHÁČ 2016!

  Finlandia Mácháč 2016 představí bouřliváky DVBBS i Olivera Heldense! Vyhraj lístky a vyraz zapařit s dalšími fanoušky taneční hudby!


  Kdy? 19. – 20. 8. 2016
  Kde? Máchovo jezero, pláž Klůček
  Vstupenky: Předprodej od 1 090 Kč v síti Ticketpro.
  Vystoupí: DVBBS, Oliver Heldens, Sick Individuals, MaRLo, MATTN, Shaun Frank, Ferreck Dawn, Joes Stone a další.

  Taneční festival Mácháč

  Taneční festival Mácháč

  Největší domácí taneční open air festival vstupuje do šestnáctého ročníku. Festival Finlandia Mácháč, který se koná tradičně na pláži Klůček u břehu Máchova jezera, přivítá 19. a 20. srpna 2016 všechny fanoušky taneční hudby, aby jim nabídl ty nejlepší zahraniční a domácí umělce.

  Taneční festival Mácháč

  Taneční festival Mácháč

  Během dvou dnů se na čtyřech scénách vystřídá více jak 120 vystupujících. Jednou z letošních novinek je zachování zahraničních hostů i v sobotním programu tak, jak tomu bylo při jubilejním patnáctém ročníku, který byl kompletně vyprodán.

  Taneční festival Mácháč

  Taneční festival Mácháč

  Není snad žádného fanouška elektronické hudby středního proudu, který by neznal hymnu Tsunami. Skladbu, která ovládla nejen největší světové festivaly, ale i např. fotbalové stadiony a televizní reklamy, představí na největším domácím beach open air festivalu osobně její autoři – kanadské duo DVBBS, které je zároveň headlinerem pátečního programu.

  DVBBS – Tsunami


  Hlavním sobotním lákadlem pak bude holandský producent Oliver Heldens, který si přijede k Máchovu jezeru užít českou premiéru. V jednadvaceti letech se stal po celém světě synonymem pro future house a není tak divu, že v aktuálním žebříčku nejprestižnější ankety DJ Mag Top 100 Djs jej najdete hned na 12. příčce.

  www.festival-machac.cz

  Fotogalerie

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ TADY!

  SOUTĚŽ O 5x2 VSTUPY NA NEJVĚTŠÍ DOMÁCÍ TANEČNÍ OPEN AIR FESTIVAL: MÁCHÁČ 2016!

  Na otázky můžete odpovídat od 26. července 2016 do 9. srpna 2016

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Dvě vstupenky na festival Mácháč 2016 získají autoři 30., 50., 70, 100. a 150. správné odpovědi! Výherci budou zkontaktováni na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1. 1. 2016.