Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Imunit 5PreveMax | foto: 

  SOUTĚŽ: Vyhraj 5PreveMax a posilni bleskově svou imunitu!

  Už tu zase máme období, kdy je tělo vystaveno zvýšeným útokům nachlazení. Trávíš většinu svého času v přítomnosti kapesníku, teplého čaje nebo teploměru? Vyzraj na nachlazení bez nutnosti užívání kopy neužitečných medikamentů. Soutěž s Óčkem a vyhraj doplněk stravy 5PrveMax a povzbuď svou oslabenou imunitu.
  Už tu zase máme období, kdy je tělo vystaveno zvýšeným útokům nachlazení. Trávíš většinu svého času v přítomnosti kapesníku, teplého čaje nebo teploměru? Vyzraj na nachlazení bez nutnosti užívání kopy neužitečných medikamentů. Soutěž s Óčkem a vyhraj doplněk stravy 5PrveMax a povzbuď svou oslabenou imunitu.

  ČTI TAKÉ: JUSTIN BIEBER SE SNAŽIL O SELENU, I KDYŽ BYLA ZADANÁ! PODLEHLA MU!

  Imunit 5PreveMax


  Podzimní a zimní období je spojeno se zvýšenou zátěží pro organizmus a nutností posílení a aktivace imunitního systému¹. Jídelníčku bys měla v tomto období věnovat zvýšenou pozornost a dbát na dostatečný přísun vitaminů a stopových prvků. Důležité je také, abys měla dostatek pohybu. Ale není potřeba lámat rekordy. Stačí, když do svého denního programu zařadíš pravidelné procházky nebo návštěvy bazénu.

  Imunit 5PreveMax


  I když je pro naše tělo ideální příjem jakýchkoli látek přirozenou cestou, někdy jen pestrá strava případný nedostatek vitaminů nepokryje a je třeba sáhnout k jejich doplnění ve formě tablet. V těchto případech je ideálním řešením osvědčený doplněk stravy Imunit® 5PreveMax,díky kterému tělu doplníte potřebné látky pro ještě lepší a dokonalejší stimulaci imunitního systému¹.

  A jak konkrétně ti 5PreveMax pomůže?

  Imunit® 5PreveMax je doplněk stravy ve formě cucavých tablet s jahodovou příchutí, které působí přímo na sliznici v dutině ústní, a tím zajišťují rychlé působení přítomných látek již po 5 minutách od užití! Přípravek obsahuje vitamin C, B6 a selen pro přirozenou funkci imunitního systému. Jeho složení je obohaceno o kyselinu listovou, která pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Navíc se v přípravku rovněž nachází nukleotidy, získané ze sladkovodní řasy chlorelly, a beta-glukany z hlívy ústřičné.

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Imunit 5PreveMax

  Imunit® 5PreveMax pro bleskové posílení imunity již po 5 minutách!

  Vyhraj 5PreveMax a posilni bleskově svou imunitu

  Na otázky můžete odpovídat od 20. listopadu 2017 do 25. listopadu 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Balení Imunit® 5PreveMax získají čtyři výherci, jejichž správná odpověď přijde 50., 75., 100. a 115. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.