Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Vlasy bez lupů | foto: 

  SOUTĚŽ: Lupy? Řešením je konopný šampon! Vyhraj ho s Óčkem!

  Vyhýbáš se tmavému oblečení, aby nebylo vidět, že máš ramena a posetá lupy? Svádíš každý den beznadějný boj se světlými šupinkami a nesnesitelným svěděním hlavy? Máme pro tebe řešení! Soutěž s Očkem o Cannaderm Capillus šampon proti lupům a otravné lupy ti dál stěžovat život nebudou.
  Vyhýbáš se tmavému oblečení, aby nebylo vidět, že máš ramena a posetá lupy? Svádíš každý den beznadějný boj se světlými šupinkami a nesnesitelným svěděním hlavy? Máme pro tebe řešení! Soutěž s Očkem o Cannaderm Capillus šampon proti lupům a otravné lupy ti dál stěžovat život nebudou.

  ČTI TAKÉ: 10X ÓČKO NEWS: EWA, HARRY, MILEY, LIAM, DEMI, SELENA, TAYLOR, ED... CO SE DĚLO?

  Vlasy bez lupů

  Máš vlasy plné lupů a už nevíš, ja se jich máš zbavit? Neboj, znepříjemňují život nejen tobě, ale i spoustě dalších lidí. A 

  vyhýbání se tmavému oblečení je to nejmenší. Největším problémem je svědění. Jestli se chceš lupů zbavit šetrnou cestou, začni pokožku hlavy v prvé řadě důkladně hydratovat. Soutěž a vyhraj nový Capillus šampon proti lupům s unikátním složením, který je speciálně určen pro 

  mytí a ošetřování pokožky hlavy s projevy lupů a svědění.

  Čím je Capillus šampon výjimečný oproti jiným šampónům?

  Lupy

  Capillus šampon proti lupům obsahuje unikátní kombinaci konopného oleje a majoránky, která vlasy posiluje a zaceluje pokožku hlavy. Ale kromě toho je ve složení šamponu také řepík, dezinfikující postižená místa a grepová semínka, jež účinně ničí přemnožené kvasinky, které vyvolávají svědění.

  Nechej konopný šampon působit po dobu 3-5 minut a dosáhneš optimálního efektu.

  Začni bojovat s lupy účinně s Capillus šamponem proti lupům a černá pro tebe už nebudeš tabu. Víc najdeš zde.

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ ZDE.

  Capillus šampon proti lupům


  Vyhraj konopný šampon Cannaderm Capillus proti lupům!

  Na otázky můžete odpovídat od 26. září 2017 do 29. září 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  CAPILLUS ŠAMPON PROTI LUPŮM získají čtyři výherci, jejichž správná odpověď přijde 50., 75., 100. a 135. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.