Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Hledej Pokémona Pikachu a vyhraj konzoli Nintendo 3DS a hry! | foto: ConQuest

  SOUTĚŽ: HLEDÁ SE PIKACHU! NAJDI HO A VYHRAJ KONZOLI NEW NINTENDO 3DS A HRY POKÉMON OMEGA RUBY + POKÉMON ALPHA SAPPHIRE!

  Hledej na webu Pokémona Pikachu, sbírej kódy, soutěž a hraj o konzoli New Nintendo 3DS a hry Pokémon Omega Ruby a Pokémon Alpha Sapphire!

  Jak na to? Stačí najít na webu ocko.tv 10x Pokémona Pikachu a opsat si 10 soutěžních kódů, které jsou u jeho obrázku. Ty pak vložíš do soutěžního formuláře pod tímto článkem a počkáš si na velké losování! Pikachu je schován v deseti článcích na Óčko webu, hledej tento obrázek:

  via GIPHY

  Co můžeš vyhrát? Populární herní konzoli New Nintendo 3DS v barvě Metallic Blue!
  Společnost Nintendo přichází s vylepšeným modelem populární přenosné herní konzole Nintendo 3DS, tentokrát s označením New. Nabízí mnohá vylepšení, jako například větší komfort s velkým displejem a přesnost při hraní, díky speciálním ovládacím prvkům, nebo uživatelsky příjemnější zobrazení 3D díky „Super stable 3D“.

  Lepší ovládání s novým Control Stick a zadními tlačítky
  Tento model New Nintendo 3DS obsahuje ovladač C Stick, umístěný v levém horním rohu nad tlačítky ABXY, umožňuje ještě více precizní ovládání pohybu. Také přibyla tlačítka ZR a ZL, umístěná na zadní straně vedle tlačítek L a R.

  Nintendo 3DS

  Nintendo 3DS

  Tyto ovládací prvky výrazně rozšiřují možnosti ovládání konzole, které využijete například při surfování po internetu, kde vám tato tlačítka poslouží pro přepínání mezi záložkami nebo zvětšení zobrazení stránky a tím tak umožní příjemnější a rychlejší prohlížení.

  Příjemné hraní ve 3D
  Model New Nintendo 3DS disponuje funkcí „Super-stable 3D“, která dokáže za pomoci kamery rozeznat obličej uživatele a automaticky tak upravit zobrazení podle toho, jak se pohybuje. Tímto je zajištěn ten nejlepší možný zážitek ze 3D.

  Nintendo 3DS

  Nintendo 3DS

  Vzhled podle sebe
  Jak už bylo u předchozích systémů ze série 3DS zvykem, i New Nintendo 3DS XL vám umožní úpravu vzhledu základního menu prostřednictvím široké palety témat.

  Prostřednictvím obchodu Theme Shop je možné zakoupení velkého množství různých designů, přesně podle vašich představ. Patří mezi ně například Mario, Zelda a mnozí další (některá témata obsahují i vlastní hudbu a zvukové efekty).

  Nintendo 3DS

  Nintendo 3DS

  Možnost hraní i starších titulů
  S příchodem tohoto modelu si nemusíte dělat starosti, že si své oblíbené Nintendo DS tituly už nezahrajete. New Nintendo 3DS je zpětně kompatibilní, takže všechny předchozí hry pro Nintendo DS a DSi lze hrát ve 2D módu.

  Navíc lze také na a New Nintendo 3DS XL spustit všechny tituly pro Nintendo 3DS, spolu s možností přenesení dat ze starší konzole na novou, takže nepřijdete o veškeré své předchozí úsilí vynaložené na předchozí konzoli.

  Pokémon Omega Ruby

  Pokémon Omega Ruby

  Klíčové vlastnosti
  Konzole New Nintendo 3DS nabízí spodní dotykový displej s rozlišením 320 x 240 bodů pro ovládání a hlavní vrchní displej s rozlišením 800 x 240 bodů, který je schopen zobrazovat prostorový obraz.

  Model obsahuje ovladač C Stick a tlačítka ZL a ZR pro ještě přesnější a lepší ovladatelnost. Ve výbavě najdeme celkem tři čočky pro fotoaparát, jednu přední a dvě zadní a tyto venkovní fotoaparáty umí pořizovat trojrozměrné fotografie, které jsou dále upravovatelné a dále technologii Single zoom, která umožňuje ostřit na jednotlivé body.

  Systém je vybaven již zmíněnou možností WiFi připojení a jako paměťové médium mu poslouží karty Nintendo 3DS, DS a karty typu SD.

  Pokémon Alpha Sapphire

  Pokémon Alpha Sapphire

  Ke konzoli získá vítěz také 2 hry: Pokémon Alpha Sapphire & hra Pokémon Omega Ruby!
  Celý epický děj her se odehrává v nádherném prostředí oblasti Hoenn, která se rozkládá na nesčetných ostrůvcích rozsetých v krásně modrém moři. Krajina je vyloženě bohatá na přírodní krásy a vytváří ideální podmínky pro různorodé herní prostředí.

  Ponoř se do trenérské role a vycepuj svého svěřence pomocí tuny vyloženě nápaditých meziher. Celá škála animací a mohutně vylepšený multiplayer ti dovolí soupeřit i s kamarády!

  SOUTĚŽ PROBÍHÁ VE DNECH 26. 7. - 3. 8.

  SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ TADY.

  Fotogalerie

  SOUTĚŽ: HLEDÁ SE PIKACHU!

  Na otázky můžete odpovídat od 26. července 2016 do 3. srpna 2016

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  KONZOLI NEW NINTENDO 3DS A HRY POKÉMON OMEGA RUBY + POKÉMON ALPHA SAPPHIRE získá autor 500. správné odpovědi! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1. 1. 2016.